States Directory

Home » Contact Us » States Directory
NameEmailTelephoneOffice / Centre
Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPegawai Perikanan41/44johanis@dof.gov.my04-9851007PerlisCawangan Akuakultur Dan Pengembangan02 200 0170
Kosong / VacantWireless OperatorN1704-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1580
Muhammad Azry bin AbbasPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1570
Muhammad Saffuan bin MuzitaPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1560
Mahadhir bin Mat NorPembantu LautA19mahadhir@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1550
Rusli bin IbrahimPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1540
Ismail bin ZainulPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1530
Ismail bin ShaariPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1520
Mazlan bin WahabPembantu LautA19mazlanwahab@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1510
Mohd Shahimy bin ArshadPembantu LautA19shahimy@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1500
Mohamad Tafa bin Mat DesaPembantu LautA19tafa@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1490
Shahrulnizam bin SohaimiPembantu LautA1904-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1480
Mohd Hasrul bin JaliPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1470
Radzi bin RazalliPembantu LautA19ikankedah@gmail.com04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1460
Mohd Sapri bin Ramli @ AliPembantu LautA22sapri@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1450
Che Ya bin Mat SaadPembantu LautA22cheya@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1440
Mohamed Mansor bin AshshaariPembantu PerikananG22mansorassari@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1430
Hasnizan bin HaronPembantu PerikananG26hasnizan@dof.gov.my04-762 1670KedahPangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah03 200 1420
Kosong / VacantPembantu AwamH1104-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1410
Muhammad Sabri bin KamarulzamanPembantu AwamH1104-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1400
Shahrul Fahmi bin Abdul AzizPembantu AwamH11ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1390
Azhar bin Abu BakarPembantu AwamH11ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1370
Mohd Zubir bin Che PaPembantu AwamH11ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1380
Shafie bin RamliPembantu AwamH11ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1360
Mohammad Fahmi Ashraf bin GhazaliPembantu AwamH11ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1350
Mohd Adamhannas bin HarunPembantu AwamH11adamhannas@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1340
Supiane bin MustaffaPemandu KenderaanH11ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1330
Saiful Hairi bin SaadPembantu OperasiN11samsudin61@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1320
Mohd Shabir bin KassimPembantu TadbirN19ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1310
Mohd Husaini bin RosliPembantu PerikananG19mdhusaini@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1300
Roshilawati binti BidinPembantu PerikananG22ppnkedah@dof.gov.my04-469 3973KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1290
Mohd Akmal bin M. KamelPenolong Pegawai PerikananG29ppnkedah@dof.gov.my04-917 1468KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra03 200 1280
Romzi bin Abd RahimPemandu KenderaanH11romzi@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1270
Mohd Khairil Anwar bin HussainPembantu AwamH11khairilanwar@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1260
Fahmi bin SudirmanPembantu MakmalC19ppnkedah@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1250
Nor Faezah binti Mohamad IsaPembantu MakmalC19norfaezah@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1240
Ku Azriani binti Ku IshakPembantu MakmalC19ppnkedah@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1230
Siti Aishah binti Mat HassanPembantu PerikananG19ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1220
Mohamad Akmal bin RejabPembantu PerikananG19ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1210
Nurafni Binti Ahmad@BlasiusPembantu MakmalC22nurafni@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1200
Kosong / VacantPenolong Pegawai Penyelidik Q2904-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1180
Salmiah binti IsmailPembantu PenyelidikQ22salmiah@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1190
Siti Arbaiyah Bt. BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Q29ppnkedah@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1170
Hanisah binti AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Q29hanisah@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1160
Aranja @ Suna a/p FongPenolong Pegawai Penyelidik Q29aranja@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1150
Mohd Shafiq Bin Abu BakarPenolong Pegawai Penyelidik Q2904-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1140
Ahmad Helmi bin Hj. ChikPenolong Pegawai PerikananG29helmi@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1130
Ainul Yasmin binti Md YusoffKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44ainul@dof.gov.my04-929 1340KedahMakmal Biosekuriti Perikanan Tunjang03 200 1120
Mahyadin bin Md. IsaPembantu PerikananG22mahyadin@dof.gov.my04-470 1515KedahPejabat Perikanan Daerah Baling03 200 1110
Nurul Izzah binti HalimPenolong Pegawai PerikananG29nurulizzah@dof.gov.my04-470 1515KedahPejabat Perikanan Daerah Baling03 200 1100
Marzuki bin MoradPembantu PerikananG19/G22marzuki@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah Bandar Baharu03 200 1090
Sazila binti ZulkifliPenolong Pegawai PerikananG2904-407 8953KedahPejabat Perikanan Daerah Bandar Baharu03 200 1080
Azlan bin AzizanPembantu PerikananG19azlanazizan@dof.gov.my04-762 4503KedahPejabat Perikanan Daerah Kubang Pasu03 200 1070
Zamlizawati binti Mohd ZainPembantu PerikananG19zamlizawati@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Daerah Pendang03 200 1060
Mohamad bin MehatPembantu PerikananG22mohamad66@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Daerah Pendang03 200 1050
Muhamad Shukor bin AdamPenolong Pegawai PerikananG29ppnkedah@dof.gov.my04-784 6142KedahPejabat Perikanan Daerah Pendang03 200 1040
Muhammad Nizam bin SamsudinPembantu PerikananG19ppnkedah@dof.gov.my04-786 5088KedahPejabat Perikanan Daerah Padang Terap03 200 1030
Kosong / VacantKedahPejabat Perikanan Daerah Padang Terap03 200 1020
Asri B. Md. YusofKetua Daerah Perikanan / Penolong Pegawai PerikananG29KedahPejabat Perikanan Daerah Padang Terap03 200 1010
Mazrulhasan bin Mohd MyhaudinPembantu PerikananG19/G2204-470 1515KedahPejabat Perikanan Daerah Sik03 200 1000
Mohd Haffizan bin HashimPembantu PerikananG19haffizan@dof.gov.my04-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Sik03 200 0990
Muhammad Anas Bin ShaidinPenolong Pegawai PerikananG2904-469 3973KedahPejabat Perikanan Daerah Sik03 200 0980
Mohd Tamizi bin Md HussinPembantu PerikananG22tamizi@dof.gov.my04-495 3912KedahPejabat Perikanan Daerah Kulim03 200 0970
Nurul Nadia binti Abdul RahmanPenolong Pegawai PerikananG29nadia@dof.gov.my04-495 3912KedahPejabat Perikanan Daerah Kulim03 200 0960
Azizi bin KhalitPembantu PerikananG19KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Sistem Maklumat Pengurusan Perikanan03 200 0950
Nor Asnisawati binti YusoffPembantu PerikananG19asnisawati@dof.gov.my04-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Pembangunan Akuakultur03 200 0940
Wan Johari bin Wan ChikPembantu PerikananG22wanjohari@dof.gov.my04-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Pembangunan Akuakultur03 200 0930
Kosong / VacantPembantu PerikananG1904-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Pengembangan dan Pemindahan Teknologi Perikanan03 200 0920
Khairil Effenddy bin Mohamed RadziPembantu PerikananG22ppnkedah@dof.gov.my04-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Pengembangan dan Pemindahan Teknologi Perikanan03 200 0910
Akmal Ridzuan bin SohimiPembantu PerikananG19akmalridzuan@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Pelesenan dan Pengurusan Sumber03 200 0900
Zakri bin OmarPembantu PerikananG19zakri01@dof.gov.my04-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala MudaUnit Pelesenan dan Pengurusan Sumber03 200 0890
Nor Azman Bin NordinPenolong Pegawai PerikananG3204-421 3451KedahPejabat Perikanan Daerah Kuala Muda03 200 0880
Haszelan bin HarunJuruteknikJA29haszelan@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Kejuruteraan03 200 0870
Mohd Fairus Bin Mohd. SobriPembantu PerikananG19ikankedah@gmail.com04-966 4079KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pembangunan Akuakultur03 200 0860
Mohd Suhaimy Bin AbdullahPembantu PerikananG1904-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Sistem Maklumat Pengurusan Perikanan03 200 0850
Mohd Asyraf bin AbdullahPembantu PerikananG19ppnkedah@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pengembangan dan Pemindahan Teknologi Perikanan03 200 0840
Mohammad Naim bin Mohammad ZakiPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0830
Rizal B. MuhammadPembantu LautA1904-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0820
Mohd Syamsul Bakri bin BahadorPembantu PerikananG19syamsulbakri@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0810
Rosdi bin HasimPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0800
Anuar bin YusoffPembantu LautA19nuarsof@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0790
Mohd Shaiful Marzuki Bin SharibudinPembantu LautA1904-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0780
Mohammad Nor Azril bin Mat SaadPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0770
Mohammad Akmal bin AzizanPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0760
Basir bin BakarPembantu LautA19basir@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0750
Hashim bin ArifinPembantu LautA19hashimariffin@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0740
Kosong / VacantPembantu LautA2204-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0730
Zakaria Bin ZulkepelyPembantu PerikananG19KedahPejabat Perikanan Daerah LangkawiUnit Pelesenan dan Perlindungan Sumber03 200 0720
Azahar bin AhmadKetua Daerah PerikananG36azahar@dof.gov.my04-966 5935KedahPejabat Perikanan Daerah Langkawi03 200 0710
Zurman bin RamliPembantu PerikananG19/G22zurman@dof.gov.my04-784 6142KedahPejabat Perikanan Kedah UtaraUnit Pelesenan dan Pengurusan Sumber03 200 0700
Jai Ganesh a/l Raja GopalPembantu PerikananG19/G22ganesh@dof.gov.my04-762 4503KedahPejabat Perikanan Kedah UtaraUnit Pelesenan dan Pengurusan Sumber03 200 0690
Kosong / VacantPembantu PerikananG19/G2204-762 4503KedahPejabat Perikanan Kedah UtaraUnit Pengembangan dan Pemindahan Teknologi Perikanan03 200 0680
Shahril bin AzizPembantu PerikananG19/G22shahril@dof.gov.my04-762 4503KedahPejabat Perikanan Kedah UtaraUnit Sistem Maklumat Pengurusan Perikanan03 200 0670
Sukri bin DerisPengarah Perikanan Negeri KedahG54sukri@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri Kedah03 200 0010
Fatin Hazwani binti Ahmad HilmiSetiausaha Pejabatppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri Kedah03 200 0020
Luther Moguup@JohnKetua Cawangan / Pegawai PerikananG48lutherjm@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan Akuakultur03 200 0030
Mohammed Yusof Nor bin JasmanPegawai PerikananG41/G44ppnkedah@dof.gov.my04-734 2137KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan Akuakultur03 200 0040
Hj.Ramli bin IsmailPembantu Perikanan G2604-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan Akuakultur03 200 0050
Hasaniah binti Ahmad KamalluddinPembantu Perikanan G22hasaniah@dof.gov.my04-734 2135KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan Akuakultur03 200 0060
Ahmad Shukri bin IshakPembantu Perikanan G22 (KUP)ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan Akuakultur03 200 0070
Faridah binti ZulkeflyPembantu Perikanan G19faridah@dof.gov.my04-784 6142KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan Akuakultur03 200 0080
Siti Shuhada binti AzahariKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44shuhada@dof.gov.my04-731 2435KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0090
Mohamad Faiz bin ShaharuddinKedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0100
Hani Yusnita binti AhmadPembantu PerikananG22ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0110
Ahmad Ulum bin KamarudinPembantu PerikananG22KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0120
Ahmad Abd. Razak bin YaacobPembantu PerikananG22KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0130
Alia binti Md AminPembantu PerikananG19KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0140
Muhammad Azhar bin ZakariyaPembantu PerikananG19KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0150
Mohamad Saiful Idham bin OmarPembantu PerikananG19saiful@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0160
Syariman Farid bin Abu BakarPembantu LautA22KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0170
Sabri bin JaafarPembantu LautA22KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0180
Zuraimi bin SaidinPembantu LautA19zuraimi@dof.gov.myKedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0190
Ahmad Jamil bin MatPembantu LautA19ahmadjamil@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0200
Mohd Solahudden bin OthmanPembantu LautA19solahudden@dof.gov.myKedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0210
Mohd Fadil bin YunasriPembantu LautA19KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0220
Azizan bin SaidPembantu LautA19azizansaid@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0230
Mohd Safarin bin RomliPembantu LautA19safarin@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0240
Mohd Suhaimie bin IsmailPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0250
Muhamad Fairus bin KhalitPembantu LautA19ppnkedah@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0260
Syuib bin ShaariPembantu LautA19syuib@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0270
Muhamad Hanif bin Abdul JalalPembantu LautA19haniff@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0280
Mohd Bakhtiar bin Md DesaPembantu LautA19bakhtiar@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0290
Shamsul bin RaselonPembantu LautA19shamsul@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0300
Suhaimi bin Abdul AzizPembantu LautA19suhaimi.abdulaziz@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0310
Mohd Suhimi bin ShuibPembantu LautA19suhimi@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0320
Siti Nor binti Awang ShuibPembantu Tadbir N19ppnkedah@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0330
Mohd Khairulanuar bin DahalanPembantu AmH11khairulanuar@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0340
Muhamad Firdaus bin Chek MatPembantu AmH11muhamadfirdaus@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0350
Abdul Shukor bin Abu BakarPembantu AmH11ab.shukor@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0360
Mohd Amirullah bin Abu BakarPembantu AmH11amirullah@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0370
Rozaida binti HamidanPembantu AmH11rozaida@dof.gov.my04-733 9086KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0380
Muhammad Azlan bin AhmadPemandu KenderaanH11azlanahmad@dof.gov.my04-929 1340KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Taman Laut, Pengurusan & Perlindungan Sumber03 200 0390
Ikhwaty binti IbrahimKetua Cawangan / Pegawai PerikananG41ikhwaty@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi03 200 0400
Abu Hassan bin AliPenolong Pegawai PerikananG32abu@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi03 200 0410
Sharudin bin IshakPembantu PerikananG22ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi03 200 0420
Siti Farhana binti AdnanPembantu PerikananG19farhana@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi03 200 0430
Abdul Jabbar bin Mohd YusofKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44abdul_jabbar@dof.gov.my04-734 2137KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perancangan dan Pembangunan03 200 0440
Mohd Rodhi bin RejabPenolong JuruteraJA36rodhi@dof.gov.my04-731 2435KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perancangan dan Pembangunan03 200 0450
Kosong / VacantPenolong Pegawai PerikananG2904-786 5088KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perancangan dan Pembangunan03 200 0460
Zatul Himmah binti HassanPembantu PerikananG22 (KUP)ppnkedah@dof.gov.my04-731 2435KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perancangan dan Pembangunan03 200 0470
Khairul Asmak binti Hj.YahayaPembantu PerikananG22 (KUP)ppnkedah@dof.gov.my04-421 3451KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perancangan dan Pembangunan03 200 0480
Hjh. Badriah binti TalibKetua Pembantu TadbirN26dofkedah@dof.gov.my04-734 2137KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0490
Norliza binti KeriaPenolong AkauntanW29norlizakeria@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0500
Mawar binti ManPembantu TadbirN22mawar@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0510
Nornazreen Hasli binti Mohd RosliPembantu Tadbir (P/O)N1904-734 2135KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0520
Rohaiza binti Md RadziPembantu Tadbir (P/O)N19ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0530
Herriani Binti Abdul RashidPembantu Tadbir (P/O)N19ikankedah@gmail.com04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0540
Syed Ismashah bin Syed IsmailPembantu OperasiN14ismashah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0550
Azizan Bin SaadPemandu KenderaanH11ikankedah@gmail.com04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0560
Nor Azlan bin ZulkifliPembantu AwamH11norazlan@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0570
Hasrol bin HassanPembantu AwamH11hasrolhassan@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0580
Mohd Asyraf bin Mohd MustaphaPemandu KenderaanH11asyraf@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Khidmat Pengurusan03 200 0590
Khairul Amrie bin AriffinKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44khairulamrie@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perikanan Tangkapan & Pelesenan03 200 0600
Zakaria B. Hj. TayibPembantu PerikananG26zakaria.tayib@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perikanan Tangkapan & Pelesenan03 200 0610
Zulaiha binti Ab GhaniPembantu PerikananG22ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perikanan Tangkapan & Pelesenan03 200 0620
Nurul Nadia binti MamatPembantu PerikananG19ppnkedah@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perikanan Tangkapan & Pelesenan03 200 0630
Mohd Marzuki bin Abd MukimPembantu PerikananG19marzukimukim@dof.gov.my04-734 2135 /37KedahPejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Perikanan Tangkapan & Pelesenan03 200 0640
Anuar bin OmarPenolong Pegawai PerikananG36anuar@dof.gov.my04-762 4503KedahPejabat Perikanan Kedah Utara03 200 0650
Abdul Razak bin ManPembantu PerikananG19/G22ppnkedah@dof.gov.my04-762 4503KedahPejabat Perikanan Kedah UtaraUnit Pembangunan Akuakultur03 200 0660
Ismail bin ArifSelangorPejabat Perikanan Daerah Klang
Wan Ahmad NasaruddinSelangorPejabat Perikanan Daerah Klang
Mohd Razali bin Mat JohariSelangorPejabat Perikanan Daerah Klang
Mohamad Amri bin AhmadSelangorPejabat Perikanan Daerah Klang
Kosong / VacantSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor
Habi Rama Palaniappan a/l PerumalSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor
Eshaniza binti TairiSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor
Mardiah binti SabangSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor
Nordiana binti IbrahimSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor
Kosong / VacantSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor
Kosong / VacantSelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam
Megala a/p PayerunersamySelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam
Hafizuddin bin OmarSelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam
Abdul Razak bin IshakSelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam
Jason MartinSelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam
Mohammad Najibuddin bin ArisSelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam
Mohd Asfarizal bin MasmokSelangorPejabat Perikanan Daerah Gombak/Petaling
Tun Zainal bin RamliSelangorPejabat Perikanan Daerah Gombak/Petaling
Nik Soh bin JunohSelangorPejabat Perikanan Daerah Gombak/Petaling
M Dashalinni a/p MohanSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Langat/Sepang
Rosman bin WahabSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Langat/Sepang
Shah Rezal bin YusofSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Langat/Sepang
Nazif bin MahpinSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Langat/Sepang
Kosong / VacantSelangorPejabat Perikanan Daerah Kuala Langat/Sepang
Kosong/VacantSelangorPejabat Perikanan Daerah Hulu Selangor
Azizul Munir bin SalmanSelangorPejabat Perikanan Daerah Hulu Selangor
Muhammad Irfan bin BahariSelangorPejabat Perikanan Daerah Hulu Selangor
Kosong / VacantSelangorPejabat Perikanan Daerah Hulu Langat
Hilman bin Abdul HalimSelangorPejabat Perikanan Daerah Hulu Langat
Mohd Hafiz bin HamdanSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Mohd Afandi bin AhmadSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Mohd Zuki bin YusofSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
John bin SabranSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Hamzah bin RahimSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Kosong / VacantSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Morzaid bin SauniSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Syaharuddin bin Abu BakarSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Abdul Wahab bin JakariaSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Abd Razak bin Abd GhaniSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Muhammad Hafiz bin A'aksahSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Mohd Hidayat bin Zainol AbidinSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Muhd Khairil Qadary bin SoliSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Rosli bin Haji AiniSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Rezal bin Abd. HamidSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Shahrizad bin Mohd DarifSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Mohamad Amirul Amir bin ZakariSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Mohd Zul Amin bin GhazaliSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Azrien bin MazlanSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Kosong / VacantSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Kosong / VacantSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Faezah binti YobeSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Md. Yusri bin NasirSelangorPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber, Pelabuhan Klang
Siti Hasshura binti HashimSelangorPusat Biosekuriti Perikanan Selangor
Siti Norlaily binti Mohamad NorSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Kewangan
Saáudah binti Mat YussofSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Pentadbiran
Rashidah binti Ahmad BuhariSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Pentadbiran
Mohd Rizal bin MohamedSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Pentadbiran
Mohd Khairul Idlan Norull Bahri Saiful AbadiSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Pentadbiran
Ahmad Faisal bin ShuhaimiSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Pentadbiran
Izzul Haziq bin IsmailSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Khidmat PengurusanUnit Pentadbiran
Nur Fazliana Nazira binti AzahariSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Audit, Persijilan & CITIES (APC)
Muhamad Firdaus bin Abdul AzizSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Audit, Persijilan & CITIES (APC)
Muhammad Amirul bin RazakSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Audit, Persijilan & CITIES (APC)
Zulkardi bin DaimySelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Audit, Persijilan & CITIES (APC)
Ahmad Fauzan bin LamjadSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Audit, Persijilan & CITIES (APC)
Kosong/VacantSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Audit, Persijilan & CITIES (APC)
Mohd Fazlan bin Abdul GhaniSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Awam
Syarifah Shafura binti Wan Abdul MolokSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Awam
Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed AbdullahSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Awam
Mazlan bin KadirSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Awam
Kosong/VacantSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Awam
Siti Norjannah binti JohariSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Ikan
Khairulamiza bin JamalSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Ikan
Kosong/VacantSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Kawalan RasmiUnit Kesihatan Ikan
Sridevi a/p DevadasSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Virologi & Biologi Molekul
Jafrizah Binti Abd RazakSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Virologi & Biologi Molekul
Norbaizura binti Sidi AhmadSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Virologi & Biologi Molekul
Nor Khazana Farekhan HassanSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Virologi & Biologi Molekul
Zawati binti AwangSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Mikrobiologi
Khaitrul Ediana binti Mohd TahirSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Mikrobiologi
Shifak binti PaharuddinSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Mikrobiologi
Siti Aishah binti IsmailSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Mikrobiologi
Siti Sutina binti OmarSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Parasitologi & Kualiti Air
Mazlan bin IsmailSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Parasitologi & Kualiti Air
Kosong/VacantSelangorPusat Biosekuriti Perikanan SelangorSeksyen Analisis RasmiUnit Parasitologi & Kualiti Air
Jakwa Bin DandanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Moslini Bin KiliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Rizwan Bin NordinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Anis Binti Mohd AriffinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Yunus Bin HamidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Mohamad Risham Bin TaipSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Kennedy Ak EdwardSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Mohd Zaidi Bin AbdullahSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Sutinah Bt MahliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Mohd Adyzan Bin DalinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Lennylydia Anak SangalangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Nazrul Bin Ahmad ZaidiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Bolhassan Bin KasimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Mohd Shahfudin Bin JakbaSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Majid Bin ArsatSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Awang Taip Bin Awang LaiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Mohd Ikhwan Bin JeraieSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Ezni Rais Bin KhalidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Frankson Anak JackeySarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Barak Bin AkopSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri
Zulkifli Bin RamliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Bintulu
Hayati Bt LehSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Bintulu
Hasalinie Bt Sauni SamatSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Bintulu
Hajemi Bin HawliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Bintulu
Jusrie Bin GembokokSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Bintulu
Hasimah Binti MahletSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Bintulu
Simon Anak Julius NantaSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Limbang
Aman Bin PataSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Limbang
Hardy Anak LabingSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Limbang
Priscilla PuyangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Affany Bin AriffinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Zainal Abidin Bin SuariSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Jamari Bin Abu BakarSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Aramah Binti LimatSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Arnel Holister J KilikSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Clive StephenSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Mohd Nazmi Bin JaraeeSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Husli Bin PerakSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas
Faizal Ibrahim Bin SuhailiPengarah Perikanan W.P. LabuanG48fis@dof.gov.my087-420 754 Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. Labuan14 200 0010
Muhamad Saini Bin SuliansaKetua Cawangan / Pegawai PerikananG41msaini@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Khidmat Pengurusan14 200 0020
Severinus NomidinPembantu Tadbir (P/O)N22severinus@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Khidmat Pengurusan14 200 0030
AK Mohd Azrie bin MustaphaPembantu Tadbir (P/O)N19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Khidmat Pengurusan14 200 0040
Syazwan Bin SapriPembantu Tadbir (Kew) W19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Khidmat Pengurusan14 200 0050
Md Shaeb Bin MahmodPemandu KenderaanH11shaeb@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Khidmat Pengurusan14 200 0060
Mohd Azri Bin KallamPenolong Pegawai PerikananG29087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pelesenan14 200 0070
Ariff Bin Abdul SabalPembantu PerikananG22arifsabal@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pelesenan14 200 0080
J.Andy Bin TuinPembantu PerikananG19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pelesenan14 200 0090
Nurfadilah Binti Zainal AbidinPenolong Pegawai PerikananG29087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi14 200 0100
Anisah Binti AmbokPembantu PerikananG19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi14 200 0110
Siti Qhairun Nisa Bt RahmanPembantu PerikananG19nisarahman@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi14 200 0120
Adaha Bin Haji HamdanPembantu LautA22 (KUP)adaha@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0130
Johan bin Ag. BongsuPembantu LautA19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0140
Kahar Bin WahabPembantu LautA19kahar@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0150
Abdul Serip Bin KidrihPembantu LautA19serip@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0160
Abdul Wahap Bin KidriPembantu LautA19abdwahabkidri@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0170
Adnan Bin Ag. OsmanPembantu LautA19adnan_osman@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0180
Ariffin Bin Ag. DamitPembantu LautA19ariffinawgdamit@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0190
Farizal Bin LadisPembantu LautA19farizal@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0200
Mohd Yunus Bin KadirPembantu LautA19yunus_kadir@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0210
Rosman Bin RabahaPembantu LautA19rosmanrabaha@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0220
Safry Bin AliPembantu LautA19safry@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0230
Suhaimin Bin SulaimanPembantu LautA19suhaimin@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0240
Shah Rizal Affendi Bin Abdullah SaniOperator WayarlessN19Shah_rizal@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Perlindungan Sumber14 200 0250
Simen bin MudinPembantu PerikananG26087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pembangunan Akuakultur14 200 0260
Rayn Cosmas RobertPembantu PerikananG19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pembangunan Akuakultur14 200 0270
Siti Qhairun Nisa Bt RahmanPembantu PerikananG19nisarahman@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pengurusan Maklumat14 200 0280
Saeck Bin NasserPembantu PerikananG19087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Pembangunan dan Perancang14 200 0290
Ryanto Bin SaifuddinPembantu PerikananG22ryanto@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Biosekuriti14 200 0310
Marcia MaikelPembantu PerikananG19marcia@dof.gov.my087-415 881Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Biosekuriti14 200 0310
Kosong / VacantKetua Cawangan / Pegawai PerikananG41087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0320
Kosong / VacantPenolong Pegawai PerikananG29087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0330
Kosong / VacantPembantu PerikananG22087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0340
Kosong / VacantPembantu LautA22087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0350
Feddly Bin ArshadPembantu PerikananG19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0360
Hamka Bin JuhuriPembantu PerikananG19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0370
Nurdin Bin SamsuddinPembantu LautA19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0380
Muhammad Firdaus Bin RosliPembantu LautA19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0390
Remmy Bin EdwardPembantu LautA19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0400
Zamezan Bin ZaimPembantu LautA19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0410
Mohd Qaiyum Bin BahariPembantu LautA19087-420 754Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan W.P. LabuanCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber14 200 0420
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perikanan Tangkapan Dan Pelesenan/Pengurusan Sumber
Dokanaer Kasto Ak MuningSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Wahab JabingSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Mohamad Ghazali Bin AbdullahSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Mohamad Faidzul Bin TaibSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Hadini Bin MahidiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Ahmad Redzwan Bin ShahmatSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Adam Bin HamdinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perlindungan Sumber
Haliza Bt SulaimanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Nata Bin BakarSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Darhan Bin NawawiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Diana JohnSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Nur Qadra Zahra Bt ZainiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Iskandar Bin IsmailSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Mohd Kushairie Bin Abu BakarSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Akuakultur
Chai Pui ShanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Roslan Bin TiliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Chandramohan Al HakimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Mohd Nur Aminuddin B RosliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Jamaluddin Bin WahabSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Abg Azman B Abg Abd HamidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Wan Mohd Khairul Wan IbrahimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Lindy EnggongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Chrysostom Anak ThomasSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Jidy Anak JosephSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Irwan PaimanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Monica Bt BoniSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Julia Ak BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Abdul Malek B SuhailiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Steller Anak EntinggiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Dyg Nur Azierah Bt Abg Abd KassimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Keni Ak NgiwolSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Monica Anak LijaSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Suliana Bt GimoSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Hishamudin Bin MohammadSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Juleana Bt Sa-Idul HajSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Nurfariza Bt AbdullahSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Ailen Faychah BakayuhSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Voon Sze PingSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Sh Masnah Binti Wan Su'UtSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Noryati Binti KaharSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Lim Teck KwangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Norliza Binti HashimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Shafariza Binti IboiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Julia Binti JugamSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Sumadi Bin AliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Hanisah Binti MerjukiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Rose ChaiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Noor Azhar Bin DahalanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Mohd Azri Bin AbangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Osman Bin BorhanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Jamali Bin BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Idris Bin SidekSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Mohd. Muhar Bin BordaSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Zailani Bin JailiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Khidmat Pengurusan
Jackson Ak Clive JusakSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Siti Nurul Anissa Bt TemrinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Fairol Tajuddin B SuhailiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Azrim Bin Sulong @ YazidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Amy Aineda Bt OmarSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Abdul Hafis Bin Abdul RashidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Aminah Bt IgnasiusSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Annie Lim Pek KhiokSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Sofina Binti SaufiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Sarena Binti SahariSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
NorjihanSarawakJabatan Perikanan Laut Sarawak
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Stephanie Ak Martinus SimbolonSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
June Moh Hwei YiengSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Said Bin BuangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Mohd Shahrudin Bin AliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Majip Ak MalengSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Paul Ak NgalihSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Foo Siew FongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Iderus Bin WahabSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Norizan Bin WakimunSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak
Buniamin Bin KiprawiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Sharif Bin UntongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Egol Ak TerifinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Ismael Bin BrahimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Norjerina Binti Sayidina AliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Nurul Saibah Binti TaniSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Dayang Fariza Binti Abg. BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Sia Gee Wei (N22 Tbk1)SarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Rosnah Binti SelimanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Rahamat Bin SaberiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Wan Morni Bin Wan BrahimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Hamapi Bin EllisSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah I Kuching
Zakaria Bin MahliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Ahmad Shah Bin RijiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Abdul Mutalib Bin MohamadSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Alimsyah Bin BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Ajaman Bin Mat KassimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Asrudi Hartono Bin AzizSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Kamarulhalim Bin SallehSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Mohd Al Syahid Bin Mohd LeoSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Goh Kok LuiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Santubong
Mohd Adnan Bin SalmaSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Nordin Bin MohamadSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Abg Zawawi Bin Abg IsmailSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Rosli AkupSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Wan Muda Bin Wan IbrahimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Vincent CamillusSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Abdul Rahman Bin AliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Wan Marzuki Bin Wan TarieSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Jopridin Bin CheeSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Jefridin Bin NaharSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Juninho Ak PatharusSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Mohd Nazib Bin MuslimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Awg Supian Bin Awg HamdanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Azman Bin OsmanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Raden Bin KhalidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Abdul Rahman ZainalSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Yusuf Bin SejeliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Osman Bin SuhailiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Ahmad Fadillah Bin BonhokSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
Wan Hamid Bin Wan ShapSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPangkalan Utama Santubong
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Kiew Chiew PhangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Mohd Hanafi Bin Mohd AlimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Suka LeeSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Herman Anak NariSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Muhammad Zaidi Bin AbangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Hasbullah Bin MorshidiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Mohd. Adhwa Bin MarsidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Ikan Laut (PPBIL) Santubong
Mohammad Ismail Bin ArbiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
Maimona Bt JiniSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
Affandi Bin BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
Rohani Binti PoniSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
Sahlan Bin BononSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
Jamain Bin UndangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sematan
Asti Bin FaisalSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sadong Jaya
Syahrizul Bin JulaiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sadong Jaya
Hamden Bin NarawiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sadong Jaya
William Tan Chin ChienSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sadong Jaya
Abd Malik Bin NawawiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sadong Jaya
Monil Bin LowengSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sadong Jaya
Dolhadi Bin LihiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sebuyau
Jackson KaemSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sebuyau
Hafiq Afizan Bin IsmailSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sebuyau
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sebuyau
Wan Jenudin Bin Wan ChiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sebuyau
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Kabong
Hamka Bin AmitSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Kabong
Abg Othman B Mohd AliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Kabong
Razman Bin ZainiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Kabong
Taha Bin AsonSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Kabong
Hamzah Bin UsopSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengembangan Perikanan Bintawa
Dona Anak BajugSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengembangan Perikanan Bintawa
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengembangan Perikanan Bintawa
Toni Bin AdisSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengembangan Perikanan Bintawa
Norasmah Bt MantaliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Raden Zaikaria Bin TasamSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Sheldon Shelfer Ak WaineSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Lucas Ludan Ak AsonSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Kong King LungSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Mahyuni Binti WahidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Norhadida Binti AliasSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Alia Zawani Bt Mohamad MudSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Mazirah Binti MohamadSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Chundi Ak JalinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu
Isran Bin Abdul RasidSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
Zulherdi Bin HamzahSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
Wong Mee KingSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
Zainab Binti AliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
Faizaluddin Bin BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Sarikei
Ardi Bin BedduSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Samsuria Bin AhmadSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Muhd Haziq Bin SapawiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Suehairie Bin DariSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Fardiyus Anak BawinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Syed Mohd Buana B Wan BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Abdul Rahman Bin AbdullahSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Abdul Hadi Bin TafsirSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Mohd Ismadi Bin Abg IsmailSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Sawal Bin MatragisSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Tg. Manis
Siti Afiradiza Bt OthmanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Daro
Aktar Rasull Bin MohammadSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Daro
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Daro
Moliadi Bin Abdul SamatSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Daro
Gani Bin JapriSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Daro
Mohd Hilmi Bin SamanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Daro
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Latip Bin BrahimSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Matthew Tan Wei WeiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Yusof Bin AhmatSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Arifin Bin DrahmanSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Ali Akbar Bin Mohd YusofSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Nurul Azmi Nizam Bin BejiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Mohamad Othman B BlukokSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Jumaadi Bin MataraisSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Othman Bin ZainuddinSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
Nusi Bin BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Mukah
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Zulhazmi Bin JunaidiSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Dediantino Bin AsakSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Mohammad Fadzli Bin IsaSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Ahmad Haslam Bin AliasSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Mastodi Bin JoretSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Abdul Talip Bin BompereySarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang (PPBU) Belawai
Abd.Latif bin Abd.HalimTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Nerus
Haniza binti MudaTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Nerus
Abdul Ghaffar bin SallehTerengganuPejabat Taman Laut Daerah Dan Pengkalan Besut
Tuan Halizan Bin Tuan KubTerengganuPejabat Taman Laut Daerah Dan Pengkalan Besut
Kosong / VacantTerengganuPejabat Taman Laut Daerah Dan Pengkalan Besut
Ummi Amirah Binti Mohd RiduwanTerengganuPejabat Taman Laut Daerah Dan Pengkalan Besut
Sider Bin MohamadTerengganuPejabat Taman Laut Daerah Dan Pengkalan Besut
Kosong / VacantTerengganuPejabat Taman Laut Daerah Dan Pengkalan Besut
Raja Adnan Bin Raja AhmadTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Ahmad Imran Bin MohamadTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Mohd Shahril Bin MazlanTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Ku Harith bin Ku AbdullahTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Nazrul Azlinshah Bin Ahmad NazmiTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Tg Husin@Abd Ghani Bin Tg KadirTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Mohd Nor Bin IsmailTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Kamarulzaman Bin AwangTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Tuan Mohd Ariff Bin Tuan ShamsudinTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Ahmad Sabri Bin Abdul RazakTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Tengku Rusmadi Bin Tengku NgahTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Mohd Aspani Bin OthmanTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Nor Azeri Sham Bin IdrisTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Tuan Ali Bin Tuan IsmailTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Mat Daud Bin DollahTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Nooradila Binti Mohd LawiTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Kamaruzaman bin Che OmarTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Zaki Bin YahyaTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Zulkifly Bin Abd RazakTerengganuPusat Taman Laut Pulau Perhentian
Mazelan Bin MamatTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Che Ballia Bin Che HusinTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Idris bin MudaTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Syed Ahmad Raziman B. Syed Abd RahmanTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Elias Bin YaacubTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Ghazali Bin Abu BakarTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Azmi Bin YunusTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohd Asri Bin SaidTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Nik Faizal Bin Md YusofTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohd Razman Bin YongTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mahadi Bin MustafarTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohamad Nurhisamhudin Bin Abdul RahmanTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohd Sabri Bin MajidTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohammad Khairi Bin Mohamad ZukriTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohd Fitdri Bin MamatTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Abdul Khalit Bin JunitTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Johari Bin HusinTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Che Razali Bin Che WilTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Azizul Azuan B Ab AzizTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Mohd Zamri Bin MahmoodTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Ros Akmaini Binti Mat ArisTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Kosong / VacantTerengganuPusat Taman Laut Pulau Redang
Nurruhudayu Binti RaniTerengganuPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Rantau Abang (TCIC)
Siti Noraisyah binti AbdullahlimTerengganuPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Rantau Abang (TCIC)
Zaharin bin WahidTerengganuPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Rantau Abang (TCIC)
Mohd Saiful Mizam bin HamzahTerengganuPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Rantau Abang (TCIC)
Arshad bin MohamadTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohd Zunaidi bin Embong @ Mohd AliTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Zainuddin bin Abd. RahmanTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohammad Effendi bin NgahTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Fazly Izzuwan bin RozaliTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohammad Rafiza bin Mohd NoorTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Anaha bin RojakTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Awang Kodin bin JusohTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Azahar bin TehTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Che Ku Tarmizi bin Che Ku KassimTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Fathee bin Abdul PatahTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Halim bin YusofTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mat Salleh bin OsmanTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Md. Zaib bin MudaTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohammed bin LongTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohd Hanafi bin KasimTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohd Nor @ Madli bin YongTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Zainal bin JusohTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Zukiman bin IbrahimTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohd Hafizul bin JusohTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Kosong / VacantTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Kosong / VacantTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Mohd Shaifuldin Bin IsmailTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Yusof Bin SalimTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Kosong / VacantTerengganuPengkalan Utama Perlindungan Sumber Pulau Kambing
Ammirulfadli bin AfendiTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Nooridah binti Mohd AbidinTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Mohd Asri bin IsmailTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Raja Noor Syuhada binti Raja AwangTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Azali bin ZakariaTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Kosong / VacantTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Hashim B RazakTerengganuFisheries Demonstration and Transformation Centre (FiDTEC) Seberang Takir
Kosong / VacantTerengganuUnit Kejuruteraan Pantai Timur
Mohamad Najib bin IshakTerengganuUnit Kejuruteraan Pantai Timur
Kosong / VacantTerengganuUnit Kejuruteraan Pantai Timur
Manizam bin HarunTerengganuUnit Kejuruteraan Pantai Timur
Kamarudin bin SallehTerengganuUnit Kejuruteraan Pantai Timur
Bohari Bin LengSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Pengarah Perikanan Negeri Sarawak
Yiantianne Ak JoalSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Pengarah Perikanan Negeri Sarawak
Liza Binti LongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perikanan Tangkapan Dan Pelesenan/Pengurusan Sumber
Awang Sulaiman B Awang BujangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perikanan Tangkapan Dan Pelesenan/Pengurusan Sumber
Maya Marini KaliSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perikanan Tangkapan Dan Pelesenan/Pengurusan Sumber
KosongSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perikanan Tangkapan Dan Pelesenan/Pengurusan Sumber
Hamzah Bin BuangSarawakJabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Perikanan Tangkapan Dan Pelesenan/Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Raub
Mamat Amin bin Abd RahmanPahangPejabat Perikanan Daerah Lipis
Azman bin Md DahanPahangPejabat Perikanan Daerah Lipis
Muhamad Ridwan bin MuhamadPahangPejabat Perikanan Daerah Lipis
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Lipis
Mohd Nazri bin ShamsudinPahangPejabat Perikanan Daerah Bentong
Nor Sirat bin Abd. AzizPahangPejabat Perikanan Daerah Bentong
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Bentong
Noorsuliana binti SanusiPahangPejabat Perikanan Daerah Bentong
Muhd Mutalib bin SapiePahangPejabat Perikanan Daerah Maran
Mohd Dzulkifli bin HarunPahangPejabat Perikanan Daerah Maran
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Maran
Mohd Azahari bin Mamat Alias @ WahibPahangPejabat Perikanan Daerah Maran
Mohd Shahidan bin RoslanPahangPejabat Perikanan Daerah Temerloh
Muhammad Azli bin NawawiPahangPejabat Perikanan Daerah Temerloh
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Temerloh
Maizatuakma binti AsariPahangPejabat Perikanan Daerah Temerloh
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Temerloh
Norarziah binti Abdullah @ AzizPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Norazizah binti KematPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Maisarah binti YusoffPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Noor Aishah binti WahabPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Nor Isyam bin A. RahmanPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Bakri bin SaadPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Azlan bin SallehPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Devaraj MuniandiPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Abd. Aziz bin JusohPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Mohd Zul Fadli bin MohammedPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Hatim Fatimi binti DzulkifliPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Zulhaizal bin ZainalPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Nor Amirah binti HasanPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Nurul Aini binti RoslanPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Maisharah binti AbdullahPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Faradilla binti RamliPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Muhammad Izzat Syafiq bin Mohamed YusofPahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan
Amir Firdaus bin Mohd NasirPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mohd Shahrul Anuar bin Abdul GhaniPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Sharifah Nor Azlin binti Syed AzizPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mohd Hafiz bin NasruddinPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Muhammad Syahmi bin SidekPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Muhamad Zaki bin SaadPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Kosong / VacantPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Falahuddin bin SidekPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Badrul Hisham bin Md NawiPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mohd Farazul Bahari bin YusoffPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Md. Hamdan bin YunusPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mazlan bin BidinPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Ismail bin BakarPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Md. Yani bin YaakobPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Nurul Eqram bin YusoffPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mohd Shahril bin IbrahimPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mohd Saufinizam bin AhmadPahangPangkalan Utama Kompleks Perikanan Padang Lalang, Kuantan
Mohd Nasir bin MuhamadPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Kosong / VacantPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Azman bin NadzirPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Mohd Shukri bin JusohPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Shallehuddin bin Abdul TaibPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Kosong / VacantPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Kosong / VacantPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Nurharis Faiez bin Abd RahmanPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Mohd Faizal bin OthmanPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Ahmad Fadli bin ShaariPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Safarrofli bin Muhamad NordinPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Azhar bin HamzahPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Syed Mohd Raimi bin Syed Mohd AnshaariPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Yusmadi bin SahariPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Hamidun bin HusainPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Mohd Ziyadi bin ZahariPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Mohd Fatullah bin Mat AliPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Abdul Kadir bin Mohamad TaibPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Mohd Azhar bin Abdul MutalibPahangPusat Pengembangan Akuakultur Perlok
Mohd Nor Ramzan bin RohimPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Lizawati binti MastorPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Mohd Hafizal bin MustaphaPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Mohd Zulkhairie bin Mohd NoorPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Ahmad Marzuki bin Teh IsmailPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Mohd Izzul Islam bin IbrahimPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Zamzarina binti JalaluddinPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Abdul Mutalib bin AzaharPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Mohd Siraajuddin bin MokhtaruddinPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
KosongPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Mohd Shahrudin bin RamliPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Mohd Najib bin OthmanPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Abdul Hakim bin IsmailPahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi
Sahrom bin Abu SamahPahangPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Cherating
Jeffry A/L SulongPahangPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Cherating
Ahmad Faizal bin AbdullahPahangPusat Taman Laut Pulau Tioman
Ruzaini bin A, RahmanPahangPusat Taman Laut Pulau Tioman
Abdul Hadi bin RoslanPahangPusat Taman Laut Pulau Tioman
Noormurnira binti Awang MatPahangPusat Taman Laut Pulau Tioman
Ruzaidi bin MamatTerengganuPejabat Perikanan Negeri Terengganu
Nor Marini binti MustafaTerengganuPejabat Perikanan Negeri Terengganu
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Mazailiza binti Mohd JahuaryTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Jamisabran bin MuahTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Siti Noor binti Che MohamedTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Wan Azliana binti Ab Karim @ IsaTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Noriza binti JohariTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Yuzlina binti Mahamad YusoffTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Zarina binti AhmadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Nor Aini bin Mohd AliTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Aziezan binti IbrahimTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Akhmal binti YahyaTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Wan Hazwan bin Wan NaimTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Muhammd Hilmi bin Ab RahmanTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Redzuan bin JaafarTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Alias bin IsmailTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Haree Afza Bin MamadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Che Wan Rozi bin Che A.RahmanTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Kamal Azizan bin MudaTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Khidmat Pengurusan
Rusman bin RusdyTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Norbaya binti JusohTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Mohd Khaidzir bin AhmadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Adura Fairus bt Che Sha'ariTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Hasbullah bin AbdullahTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Nurul Fatihah binti AzizTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur
Mariam binti MaripTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Biosekuriti Perikanan
Roshaiza Aini binti Abu BakarTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Fatihi bin AbdullahTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Biosekuriti Perikanan
Muhammad Aiman bin Mat WiTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Biosekuriti Perikanan
Rosliadi bin RahimTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Raja Noradawiah binti Raja MuhamadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Nor Azlinda Binti BakarTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Muhammad Syazwanuddin Bin JamaludinTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Dasar Dan Perancangan Strategik
Nur Shahada binti ZaharuddinTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Dasar Dan Perancangan Strategik
Mohd Azizi bin BidinTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Dasar Dan Perancangan Strategik
Asiah Binti AbdullahTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Dasar Dan Perancangan Strategik
Wan Nurul Siti Aishah binti Wan NasruddinTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Dasar Dan Perancangan Strategik
Mohd Faizal bin Mat AhanTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Wan Mohd Rosdi bin Wan YusofTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Intan Marliana binti AzizTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Mohd Hassan bin AwangTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Norlizawati binti IbrahimTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Bunyamin bin HalimTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Nik Sahmin Bin Nik OmarTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ton Abdullah Bin Ton TaibTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Abdul Hafiz Bin ShaariTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Khairul Izzat bin AhmadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Samsudin Bin OmarTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Hairul Effendy bin AdzmiTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Zainudin bin AliTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Mustafai bin SulongTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Mohd Shaifol bin ZakariaTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Wan Mohd Zulkifli bin Wan MansorTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Mustafa bin MohamadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Tuan Suhalmi bin Tuan SamadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber
Rosmawati binti Md ZaliTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perikanan Darat (Negeri)
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perikanan Darat (Negeri)
Mohd Khairul Azlan bin MohamadTerengganuPejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perikanan Darat (Negeri)
Tuan Shukri bin Tuan EmbongTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Wan Mohd Sis bin SallehTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Abd. Malik bin SapinTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Johari bin YusoffTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Mohd Hisham Bin IbrahimTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Wan Noor Asiah binti Wan AbdullahTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Nik Zaman bin Nik HassanTerengganuPejabat Perikanan Daerah Besut
Mohd Zuraidi Bin ZakariaTerengganuPejabat Perikanan Daerah Setiu
Rosli bin LongTerengganuPejabat Perikanan Daerah Setiu
Roslina binti UsofTerengganuPejabat Perikanan Daerah Setiu
Mohd Sabri bin MustafaTerengganuPejabat Perikanan Daerah Setiu
Mohd Hanif bin RazakTerengganuPejabat Perikanan Daerah Setiu
Suhaimi bin YusoffTerengganuPejabat Perikanan Daerah Setiu
Wan Azman bin MamatTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu
Nurazlina binti Abdul AzizTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu
Zamzuri bin SetaffaTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu
Mohammad Firdaus bin AbdillahTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu
Norida binti Mohamad NoorTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu
Md Razif Zaidillah bin AbdullahTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu
Maidatul Suhana binti MohdTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Mohd. Zamri bin Che HusinTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Azeze bin SallehTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Tuan Halimi Ikram bin Tuan IsmailTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Mohd Syahrulnizam bin IsmailTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Azman bin RashidTerengganuPejabat Perikanan Daerah Marang
Ruhidah bt HusnonTerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu
Moktar bin IsmailTerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu
Mazri bin WookTerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu
Mohd Anuar bin Mohd NoorTerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu
Nurul Hidayati binti SallehTerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu
Noor Fajariah binti Ab. HamidTerengganuPejabat Perikanan Daerah Dungun
Osman bin MamatTerengganuPejabat Perikanan Daerah Dungun
Noor Aswana binti SaipuddinTerengganuPejabat Perikanan Daerah Dungun
Masurilai binti MuhammadTerengganuPejabat Perikanan Daerah Dungun
Marziana binti Mat YunanTerengganuPejabat Perikanan Daerah Dungun
Abd Halim bin Mat NoorTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Mohd Juzny bin JusohTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Mohd Khairul Amir bin IsmailTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Rozita binti Abdul SalimTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Abdullah bin DaudTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Mohd Arif bin Mohd RozaliTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Kosong / VacantTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kemaman
Nor Hafizah binti NgahTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Nerus
Mat Jusoh bin DeramanTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Nerus
Nur Farah Najiha @ Nor Jihan binti HarunTerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Nerus
Mohd Faizal bin Md NoorPembantu PerikananG22 (KUP)fainor@dof.gov.my06-685 1493Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Rembau07 200 0390
Mohd Effendi bin ZamaniPembantu PerikananG19md_efendi@dof.gov.my06-434 7009Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Rembau07 200 0400
Mohd Johari bin A.LatiffKetua Daerah PerikananG29johari_latif@dof.gov.my06-685 1493Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Tampin07 200 0410
Ramli bin JaliliPembantu PerikananG19ramlijalili@dofgov.my06-434 7009Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Tampin07 200 0420
Doreen Wee Siew LeenKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44doreen@dof.gov.my06-662 1089Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Port Dickson07 200 0430
Mohd Zaki bin Abd WahabPembantu KemahiranH22 (TBK)zaki_wahab@dof.gov.my06-662 1089Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Port Dickson07 200 0440
Ahmad Sabri bin KatimanPembantu PerikananG19ahmad.sabri@dof.gov.my06-662 1089Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Port Dickson07 200 0450
Kosong / VacantPembantu Penyelidik Q19Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Port Dickson07 200 0460
Amar Fakar Adzuan bin RoslanPembantu AwamH11/H14amarfakar@dof.gov.my06-662 1089Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Port Dickson07 200 0470
Mohd Fauzi bin SalehonPengarah Perikanan Negeri MelakaG48mdfauzi@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri Melaka08 200 0010
Siti Rabi'atul Adawiyyah binti HaronKetua Cawangan / Penolong Pegawai PerikananG29/G32adawiyyah@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Akuakultur08 200 0020
Wan Nur Shuhada Mohd NaserPembantu PerikananG19/G2206-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Akuakultur08 200 0030
Nurul Asyura Binti Mohammad FauziPembantu Perikanan G19/G22asyura@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Akuakultur08 200 0040
Nazrin Bin ArbakPenolong Pegawai PerikananG3206-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Pengembangan & Pemindahan Teknologi Dan Cawangan Perancang & Pembangunan08 200 0050
Azizul Munir bin SalmanPembantu PerikananG22azizul_marin@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Pengembangan & Pemindahan Teknologi Dan Cawangan Perancang & Pembangunan08 200 0060
Muhamad Amirul Muhaimie bin Mat RaffeePembantu PerikananG19/G2206-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Pengembangan & Pemindahan Teknologi Dan Cawangan Perancang & Pembangunan08 200 0070
Kosong / VacantKetua Cawangan / Penolong Pegawai PerikananG29/G3206-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Biosekuriti Perikanan08 200 0080
Kamaruzaman bin Mohd MingPembantu Perikanan G22kamaruzaman@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Biosekuriti Perikanan08 200 0080
Rizuan bin RamliPembantu Perikanan G19/G22rizuan@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Biosekuriti Perikanan08 200 0100
Nawar bin A. KarimKetua Cawangan / Pegawai Perikanan G44nawar@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0110
Rahimah binti OsmanPenolong Pegawai PerikananG29rahimah_osman@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0120
Azman bin Abd GhaniPembantu PerikananG22 (KUP)azman_ghani@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0130
Sazali bin SahaliPembantu Perikanan G22sazali@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0140
Asiah binti AliPembantu TadbirN22 (KUP)asiah@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0150
Normah binti OthmanPembantu PerikananG19/G22normah@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0160
Nur Farahain binti Abu KasehPembantu Perikanan G19/G22nurfarahain@dof.gov.my06-334 1477MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0170
Siti Noorashikin binti Mohd TahirPembantu PerikananG19/G22shikin@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0180
Nur'Ain binti MoidinPembantu Tadbir (Kew)W1906-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0190
Kosong / VacantPembantu Tadbir (Kew)W1906-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0200
Mohd Rushtam bin Mohamad SaripPembantu TadbirN22 (KUP)rushtam@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0210
Noor Fadillah binti Abd LatifPembantu TadbirN19noorfadillah@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0220
Ruzaini bin KasimPemandu KenderaanH14ruzaini_kasim@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0230
Mohd Ridzuan bin Abdul RahmanPembantu Operasi N11/N14mridzuan@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0240
Adnan bin SamatPemandu KenderaanH11/H14adnansamat@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0250
Selamat bin IsmailPembantu AwamH11/H1406-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0260
Kosong / VacantPembantu AwamH11/H1406-317 2485MelakaPejabat Perikanan Negeri MelakaCawangan Khidmat Pengurusan Dan Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber08 200 0270
Kosong / VacantKetua Daerah Perikanan / Pembantu PerikananG2606-334 1477MelakaPejabat Perikanan Daerah Melaka Tengah08 200 0280
Amadi bin TubahPembantu Perikanan G2606-334 1477MelakaPejabat Perikanan Daerah Melaka Tengah08 200 0290
Amirul Sofian bin AbdullahPembantu Perikanan G22 (TBBK)amirul@dof.gov.my06-334 1477MelakaPejabat Perikanan Daerah Melaka Tengah08 200 0300
Siti Asiah Binti AwangKetua Daerah Perikanan / Penolong Pegawai PerikananG2906-317 2485MelakaPejabat Perikanan Daerah Jasin08 200 0310
Kosong / VacantPembantu PerikananG19/G2206-317 2485MelakaPejabat Perikanan Daerah Jasin08 200 0320
Muhammad Helmie Maula ZainalPembantu Perikanan G19/G22helmie@dof.gov.my06-317 2485MelakaPejabat Perikanan Daerah Jasin08 200 0330
Mohd Yusoff Bin Mohd YasinKetua Daerah Perikanan / Pembantu PerikananG2606-556 5255MelakaPejabat Perikanan Daerah Alor Gajah08 200 0340
Mohd Fardiansah bin Mohd SafriPembantu Perikanan G19/G2206-556 5255MelakaPejabat Perikanan Daerah Alor Gajah08 200 0350
Azizah binti IbrahimPembantu Perikanan G19/G22azizahibrahim@dof.gov.my06-556 5255MelakaPejabat Perikanan Daerah Alor Gajah08 200 0360
Siti Mastura binti DaudPembantu Perikanan G22sitimastura@dof.gov.my06-384 6754MelakaPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Melaka08 200 0370
Kosong / VacantPembantu Perikanan G19/G2206-384 6754MelakaPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Melaka08 200 0380
Mohamad bin HashimPembantu AwamH11/H14mohamadhashim@dof.gov.my06-384 6754MelakaPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Melaka08 200 0390
Mohd Akmal Azizi bin HusianPembantu Operasi N11/N1406-384 6754MelakaPusat Konservasi Dan Penerangan Penyu Melaka08 200 0400
Kosong / VacantPembantu Perikanan G19/G2206-282 0237MelakaPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Bandar Hilir Melaka08 200 0410
Mohd Fauzaini bin Mohd ShariffPembantu Laut A19/A22fauzaini@dof.gov.my06-282 0237MelakaPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Bandar Hilir Melaka08 200 0420
Kosong / VacantPembantu Perikanan A1906-282 0237MelakaPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Bandar Hilir Melaka08 200 0430
Shariman bin SheriffPembantu Perikanan A19shariman@dof.gov.my06-282 0237MelakaPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Bandar Hilir Melaka08 200 0440
Mohd Farhan bin MazlanPembantu Laut A1906-282 0237MelakaPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Bandar Hilir Melaka08 200 0450
Noraishah binti HashimJohorPejabat Perikanan Negeri Johor
Hardiana Adib bt Mohd WasianJohorPejabat Perikanan Negeri Johor
Mohamad Aminnulhakim bin A. MajidJohorPejabat Perikanan Negeri Johor
Nurhuda binti IbrahimJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
Muhammad Fathi bin Mohd AzmiJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
Mohd Lotfi bin AliJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
Reduan bin Che SallehhudinJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
KosongJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
KosongJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
KosongJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
Norhidayah binti Nor'AzmiJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Akuakultur
Kon Yeu HooiJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Syaibul Hamdi bin MatJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Norelah binti SahmadJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Azmar Hana Elliany binti AzharJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Che Shahidi bin Che ModJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Muhammad Azral bin IbrahimJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohamad Nor bin AbidinJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
KosongJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Nazuri Rudin bin JaliJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Ahmad Fadli bin Abdul RahmanJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Rino bin JepinJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Haslinda binti GhazaliJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Hairani binti SabtuJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Rus Izzatie binti RuszalanJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
KosongJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Biosekuriti Perikanan
Liew Vui KienJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Kartini binti Ab HalimJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Amirudin bin SungyipJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Mohamad Arif bin HusainiJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Nur Asyani binti AsparJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Mohd Yusuf bin IsmailJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perancangan dan Pembangunan
Zulkafli bin AhmadJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perancangan dan Pembangunan
Faridah binti AbasJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perancangan dan Pembangunan
Mohd Sani bin RohimJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perancangan dan Pembangunan
Bahrinah binti BahrimJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Rosli bin IsmailJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Siti Nabila binti Nor ApendiJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Muhamad Fazeli bin Mohamad TahirJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Kosong / VacantJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Nur Afifah binti A. RahmanJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Taman Laut, Pengurusan Dan Perlindungan Sumber
Zulkifli bin KhamisJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Taman Laut, Pengurusan Dan Perlindungan Sumber
Mohamad Zulfikar bin Abdul AzizJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Taman Laut, Pengurusan Dan Perlindungan Sumber
Mohamed Ibrahim bin JalaludinJohorPejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Taman Laut, Pengurusan Dan Perlindungan Sumber
Ismail bin MahanJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Nurun Najmee binti HassanJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Nur Diyana binti Ab AzizJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Norshahrina binti Mohd ShahariJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Nur Azlin binti KusnanJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Kosong / VacantJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Norlaila binti SamatJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Hamidah binti AhmadJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Wan Azizah binti HamzahJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Md. Afizam bin JaffarJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
KosongJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Serbina binti HairuddinJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Abdul Baasit bin M. ShehJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Mohamad Afiq Bin Ab RaniJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Khidmat Pengurusan
Norelah binti SahmadJohorPejabat Perikanan Negeri JohorUnit Integriti
Nurul Nassita binti IliasJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Md. Azri bin A. LatiffJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Mohd Hakman bin HanafiJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Mohd Tajudin bin Mohd YunusJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Pravin A/L SelvarajaJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Azwan bin MohamadJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Kosong / VacantJohorPejabat Perikanan Daerah Johor Bharu / Kulai
Masri bin AnahJohorPejabat Perikanan Daerah Pontian
Roslan bin Mohd NorJohorPejabat Perikanan Daerah Pontian
Muhd Luqmanulhakim bin Sa'AdonJohorPejabat Perikanan Daerah Pontian
Khairul Ikhsan bin AzizJohorPejabat Perikanan Daerah Pontian
Nurassyaima binti KamariJohorPejabat Perikanan Daerah Pontian
Mohd. Faris bin Md. Adman @ AdnanJohorPejabat Perikanan Daerah Muar / Tangkak
Zulkarnain bin MohamedJohorPejabat Perikanan Daerah Muar / Tangkak
Abd Rashid bin Abdul SamadJohorPejabat Perikanan Daerah Muar / Tangkak
Mohd Hafizal bin MohetJohorPejabat Perikanan Daerah Muar / Tangkak
Nur Sirah binti Ahmad SamsuriJohorPejabat Perikanan Daerah Muar / Tangkak
Noor Azrulaswady bin Mat ZinJohorPejabat Perikanan Daerah Batu Pahat
Hazir bin MasudJohorPejabat Perikanan Daerah Batu Pahat
Mohd. Najib bin JaminJohorPejabat Perikanan Daerah Batu Pahat
Emran bin Mohamed IdrisJohorPejabat Perikanan Daerah Batu Pahat
Salman Faris bin ZahrinJohorPejabat Perikanan Daerah Batu Pahat
Noridayu binti AliasJohorPejabat Perikanan Daerah Segamat
Hydir bin SahronJohorPejabat Perikanan Daerah Segamat
Muhamad Saufi bin Ahmad KhairuddinJohorPejabat Perikanan Daerah Segamat
Zaki bin AliJohorPejabat Perikanan Daerah Kluang
Mohd Rashidi bin Abd. SamadJohorPejabat Perikanan Daerah Kluang
Norlazim bin ApandiJohorPejabat Perikanan Daerah Kluang
Mohd Fadhil bin AdnanJohorPejabat Perikanan Daerah Mersing
Masnita Arianti binti Mohamed SallehJohorPejabat Perikanan Daerah Mersing
Muhamad Zulhelmi bin NazardinJohorPejabat Perikanan Daerah Mersing
Roslan bin YusofJohorPejabat Perikanan Daerah Mersing
Muhamad Aiman Ezmir bin Ab RahmanJohorPejabat Perikanan Daerah Mersing
Kosong / VacantJohorPejabat Perikanan Daerah Mersing
Muhamad Idham bin LegimanJohorPejabat Perikanan Daerah Kota Tinggi Selatang (Pengerang)
Nur Farris binti Md. EsaJohorPejabat Perikanan Daerah Kota Tinggi Selatang (Pengerang)
Muhammad Shah Riman bin Abdul GhaniJohorPejabat Perikanan Daerah Kota Tinggi Selatang (Pengerang)
Mohd. Zulkhairie bin Ab. RahmanJohorPejabat Perikanan Daerah Kota Tinggi Selatang (Pengerang)
Norazli bin HairudinJohorPejabat Perikanan Daerah Tanjung Sedili
Khairul bin AhokJohorPejabat Perikanan Daerah Tanjung Sedili
Yusni bin Mohd. YusohJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Mohamad Esa bin ZainalJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Kosong / VacantJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Kosong / VacantJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Tuan Mohd Shahidan bin Tuan HamzahJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Abdul Rahim bin RamliJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Muhamad Afiq Zharfan bin ZakariaJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Baharin bin KassimJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Mohd Zahid bin MuhammadJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Hamdan bin MasisJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Zulkefli bin AhmadJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Zulkarnain bin ZainudinJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Nazri bin DzakariaJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Mohd Suhardi bin IsmailJohorPejabat Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Tampoi
Muhammad Ismail bin KhairudinJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Khalid bin HasanJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Mat Kir bin AzikJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Mohd Marzuki bin JusohJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Mohd Fami bin Mohd SaidJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Mohd Aizam bin Patini @ PatniJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Mat Salleh bin ShaariJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Abdul Halim bin SanipJohorPangkalan Perlindungan Sumber Tanjung Sedili
Fatimah binti RazakJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Nor Sallehuddin bin Md. AliJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Mohd Yafizal bin Md YassinJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Mohamad Iskandar bin Mohamed ZinJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Mohd Nazarudin bin MasromJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Muhammad Bakri Amin bin Badrul AlamJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Mohd Fadzil bin SallehJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Shah Azuone bin RosliJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Hambali bin HusinJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Shaiful Azwan bin KamisanJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Kosong / VacantJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Kosong / VacantJohorPangkalan Perlindungan Sumber Batu Pahat
Nik Zakaria bin Nek Abd. RahmanJohorPusat Inovasi, Demostrasi & Transformasi Perikanan Tg. Sedili (FiDTEC)
Kosong / VacantJohorPusat Inovasi, Demostrasi & Transformasi Perikanan Tg. Sedili (FiDTEC)
Zulkifly bin Mohd SupriJohorPusat Inovasi, Demostrasi & Transformasi Perikanan Tg. Sedili (FiDTEC)
Saipullah bin JamaludinJohorPusat Inovasi, Demostrasi & Transformasi Perikanan Tg. Sedili (FiDTEC)
Khairul Anwar bin JahuriJohorPusat Inovasi, Demostrasi & Transformasi Perikanan Tg. Sedili (FiDTEC)
Kamsani bin AhmadJohorPusat Inovasi, Demostrasi & Transformasi Perikanan Tg. Sedili (FiDTEC)
Gerald N. Misol JrJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhammad Shahrul Izwan bin KamarudinJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Annathan A/L MunipenJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
M. Amir bin Zainal AbidinJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Rohana binti AwangJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ibrahim bin RaeeJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Murad bin KhamisJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Maslinda binti MissemanJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhammad Ammar Mirza bin AzanJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Wan Zuhaida binti AliJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Jurin bin MakapunJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhammad Farizuwan bin DaudJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhammad Hakim bin ZulkifliJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Edris bin AliasJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Faizan bin OthmanJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ahmad Khairul Syafiq bin Ahmad RahimJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Nusrah Alifah binti AhmadSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pembangunan & Perancangan
Normashila binti MansorSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pengembangan Perikanan
KosongSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pengembangan Perikanan
Roslan bin OthmanSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pengembangan Perikanan
Thanaletchumy A/P ChandrasegarSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pengembangan Perikanan
Fazi bin ZainudinSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pengurusan & Perlindungan Sumber
Abdul Aziim bin Mat YusofSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pengurusan & Perlindungan Sumber
Muhammad Irfan bin BahariSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur
Mat Zaki bin Mat NawiSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur
Nur Hazwani binti Mohd NoahSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur
Mohd Rozhan bin ZakariaSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur
Azimah binti JumatliSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur
'Ainur Amirah binti ZahariSelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor
Abdul Rahman bin Abdul WahabSelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor
Mohd Baharuddin bin Mat JidinPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Nur Fatheena Syahira binti JoharPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Bera
Tajuddin Azman bin MohamedPahangPejabat Perikanan Daerah Bera
Abdul Hadi bin Che LawiPahangPejabat Perikanan Daerah Bera
Renny A/L SulaimanPahangPejabat Perikanan Daerah Bera
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Bera
Nurrul Aliaa binti Abdul KaderPahangPejabat Perikanan Daerah Jerantut
Raimi bin ReseliPahangPejabat Perikanan Daerah Jerantut
Mohd Khairul Harimee bin Md NasirPahangPejabat Perikanan Daerah Jerantut
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Jerantut
Azhar bin IbrahimPahangPejabat Perikanan Daerah Raub
Mohd Azahari bin AwangPahangPejabat Perikanan Daerah Raub
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Raub
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Afiq bin ZukonainiPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohamad Zahir bin Abdul RahmanPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mean Zaamie bin MenPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Juliana binti MustaphaPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ehwashahanes binti Md. HushinPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Clement JaisPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohamad Shahabudin bin HamdiPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhamad Faiz bin Mohd AminPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Rafiq bin Mohd IdrusPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Shaharuddin bin Abdul ManafPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Shazali bin RazaliPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Shawal bin Mohamed RazaliPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Azahari bin AhmadPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Rohana binti HamidPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Nor Faliza binti Abdul RashidPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Tuan Saudah binti T. SulongPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Norazimah binti IsmailPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Kosong/ VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Mohd Fakarudin bin M. YusoffPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangUnit Khidmat Pengurusan
Ady Damiri bin Mohd HaniffPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Che' Mohd Khir bin OmarPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Zainul Asri bin IbrahimPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Wan Mohamad bin Wan TaibPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Siti Nor Fatihah binti ZahariPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Faizan bin AslanPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Kuantan
Mohd Asri bin AwalluddinPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Mohd Sabri bin OsmanPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Hj Mohammed bin Hj Mohd AlifPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Mohamad Azmi bin Mohamed SahPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Mohamad bin Mohd YunanPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Anisa binti AhmadPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Daerah Pekan
Abdul Khalid bin HashimPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Anuar bin SafiaPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Mohd Affendy bin Abdul ManapPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Amier Hamzah bin Abdul RahimPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Mohamad Zahiruddin bin AlweiPahangPejabat Perikanan Daerah Rompin
Zaleha binti AliPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Mardhiah Hayati binti Mohd NohPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Roskanda bin RamlePahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Muhamad Aiman Ezmir bin Ab RahmanPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Roziah binti Mat ZinPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perancangan dan Pembangunan
Siti Fatimah binti AdnanPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perancangan dan Pembangunan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perancangan dan Pembangunan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perancangan dan Pembangunan
Shamsu Azwani binti MohamedPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perancangan dan Pembangunan
Saadah binti Abu BakarPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perancangan dan Pembangunan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Darat
Izuan bin IsmailPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Darat
Hairee bin RomainorPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Darat
Mohd Shubli bin Md SaadPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti Perikanan
Azmaliza binti OmarPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti Perikanan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Sayuti bin YahyaPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Nor Faizan bin HussinPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Zaifreen bin Md ZainPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti Perikanan
Halina binti HashimPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohamad Anuar bin RoslanPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Haji Mohd Rozaman bin MamatPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Rismayuddin bin IdrisPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Amfiesa Rizzal Abu AmrahPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ali Hashim bin Mohd SharifPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Hashim bin ChekPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Amirul Hafeez bin TahirPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Kamarul Amri bin ZulkifliPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Azuadi bin Che HakPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Farid Aizat bin OmarPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Shareeman bin SharafudeenPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Shukri bin A. WahabPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Izzuddin bin OthmanPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhamad Fakrullah bin FauziPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ahmad Zafrul Hasnan bin Mohd NorPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mujahidin bin MohamedPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Sharil bin YusofPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mat Hatiri bin Ali HussainPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Noorhafifi bin Mohd HasshimJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Yussairy bin YusofJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Hazmi bin AbdullahJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Leslie LawJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohammad Khiri Ariffin bin A GhaniJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Hafiz bin Abdul Abdul WahabJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Masnizam bin DaudJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Najid bin IdrisJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Abu Abdul Rashid bin AliJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Asyraf bin Md. ShahJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ahmad Firdaus bin MohamadJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Ahmad Razif bin Abd. RashidJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhamad Yusri Bin ShahareenJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhammad Rasyidin bin MasrinJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhamad Maziz bin HamzahJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Zaharin bin BaharuddinJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Zawawi bin IsmailJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Yani bin HanapiahJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Muhammad Hafizuddin bin ShafeiJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Mohd Syarin bin MokhtarJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Kosong / VacantJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Megawati bin MohamedJohorCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber
Abdullah bin JaafarPahangPejabat Perikanan Negeri Pahang
Norazlinda binti Dato' Haji Abdul ShukorPahangPejabat Perikanan Negeri Pahang
Noorliza binti RamliPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Aslyhawati binti YoocubPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Nooraein binti HassanPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Nirmaaladeve A/P SubramaniamPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Kosong VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Muhammad Nur Ashry bin BassariPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Kosong / VacantPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohd Asmadi bin AlawiPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Aswadi bin Che IbrahimPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohd Noor Hisham bin AbdullahPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohd Hafizan bin Abdul JalilPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Samtina binti ZamriPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohamad Hafiz Mushidi bin ShakoriPahangPejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Muhammad Norazli B Mohd TumiriPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Muhammad Nazree Bin Mat RuzamanPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Kosong / VacantPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Mohd Rizal bin Abu YazizPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Idrus bin ZainulPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Kosong / VacantPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Kosong / VacantPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Mohd Fairuz bin Mohd SobriPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Kosong / VacantPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Abd Hakim bin Abd KarimPerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah
Mohd Riduan bin AdnanPerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah
Nik Ahmad Tarmizi bin Nik IsmailPerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah
Mohamad Rozaimie bin Mohd SobriPerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah
Ahmad Ishak bin Mat IsaPerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah
Md Zahari bin SahranPerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah
Nor Mastura bt HasanPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Siti Norzahida bt YusoffPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Mohd Syairazi bin Che ManPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Mohamad Sani bin ThalibPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Asrani bin AbdullahPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Kosong / VacantPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Lourdemary A/P GeorgePerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Shamsol bin MuhamadPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Herawati bt Pandak WahabPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Abdul Rani bin DollahPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Fairuzazila binti HamidiPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Mohd Rashidi bin Abdul RashidPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Samsol bin Syed OmarPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Kosong / VacantPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Nazaruddin bin NazriPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Mohd Khairul Aman bin HassanuddinPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Mohammad Faizal bin PimarzukiPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Md Rashidi bin Abdul MajidPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Noor Azmi bin IbrahimPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Shaifful Nizam bin Mohd SallehPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Roslan bin RazaliPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Mohammad Ariff Syazwan bin SharuddinPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Kosong / VacantPerakPusat Ikan Hiasan Enggor
Muhamad Amir Rullah bin MarabiPerakPusat Pengembangan Teknologi Perikanan Lenggong
Nor Aziah binti Mohd YusofPerakPusat Pengembangan Teknologi Perikanan Lenggong
Mohd Hardy Jelany bin RosliPerakPusat Pengembangan Teknologi Perikanan Lenggong
KosongPerakPusat Pengembangan Perikanan Manjung
Zolkaflee bin Mat LodinPerakPusat Pengembangan Perikanan Manjung
Nor Akmar binti Md YusofPerakPusat Pengembangan Perikanan Manjung
Norhazah binti Abd AzizPerakPusat Pengembangan Perikanan Manjung
Mohamad Fauzan Bin RusliPerakPusat Pengembangan Perikanan Manjung
Hamzah bin AwangPerakPusat Pengembangan Perikanan Manjung
Mohamad Azlan bin AmranPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Zakaria bin Che DinPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Santhana Dass a/l ArudiamPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Norhayati binti MatPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Osman bin HamzahPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Bah Chu Chi A/L Bah JitPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Abdul Rahman bin Abdul MananPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Hikmat bin AssanPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Mohd Sabri bin Zainal AbidinPerakPusat Penetasan Udang Galah Kg Acheh
Tuan Mohd Hakimi bin Tuan MoodPerakPusat Perikanan Darat Banding
Mohd Asri bin YunitPerakPusat Perikanan Darat Banding
Mohd Azlien bin Abu BakarPerakPusat Perikanan Darat Banding
Mohd Sopian bin GhazaliPerakPusat Perikanan Darat Banding
Mohd Solah bin MustaphaSelangorPejabat Perikanan Daerah Klang
Muhd Sharir bin Sha'araniSelangorPejabat Perikanan Daerah Klang
Nor Safiol Bahari bin AhmadSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Khidmat Pengurusan
Mohd Nazaruddin bin NorzerySelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Khidmat Pengurusan
Fatimah binti SallehSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Khidmat Pengurusan
Norlien binti Abdul ManafSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Khidmat Pengurusan
Wan Latifahanem binti Wan RusliSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Khidmat Pengurusan
Hazaliza binti JuhariSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Khidmat Pengurusan
Siti Solihah binti IzudinSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Herlina binti Abd GhaniSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
Mohd Zaki bin HarunSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan
KosongSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pembangunan & Perancangan
Noor Zalina binti Mat ShariffSelangorPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pembangunan & Perancangan
Halimi bin Abu HanipPengarah Perikanan Negeri SembilanG48halimi@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Sembilan07 200 0010
Muhamad Zamri bin OmarKetua Cawangan / Penolong Pegawai PerikananG29mzamri@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0020
Kosong / VacantKetua Pembantu TadbirN2206-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0030
Mohd Rashid bin Md YusofPembantu PerikananG19rashid_yusof@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0040
Nurul Hidayah binti Ab MananPenolong AkauntanW29hidayah@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0050
Rahmah binti JaafarPembantu TadbirN19/N22rahmahjaafar@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0060
Kosong / VacantPembantu PerikananG19/G2206-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0070
Mohd Ashari bin SalimPemandu KenderaanH11ashari@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0080
Mohd Fadzli bin BorhanPemandu KenderaanH11fazli_borhan@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0090
Mohd Aminudin bin IsmailPembantu AwamH11/H14aminudinismail@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan07 200 0100
Nur Hidaya Dmuliany binti Mohd SidekKetua Cawangan / Pegawai PerikananG4106-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Akuakultur07 200 0110
Nazri bin RejabPembantu PerikananG22 (KUP)nazri@dof.gov.my06-679 0161Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Akuakultur07 200 0120
Siti Zulaika binti KamaruzamanPembantu PerikananG19siti.zulaika@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Akuakultur07 200 0130
Noradiana binti NoranKetua Cawangan / Penolong Pegawai PerikananG29noradiana@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Biosekuriti07 200 0140
Siti Fatimah binti SapertiPembantu PerikananG19fatimahsaperti@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Biosekuriti07 200 0150
Doreen Wee Siew LeenKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44doreen@dof.gov.my06-662 1089Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber Perikanan07 200 0160
Khanisah binti MujinPembantu PerikananG19khanisah@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber Perikanan07 200 0170
Abdul Razak bin Habibul RahmanPembantu LautA1906-662 1089Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber Perikanan07 200 0180
Nasri bin YusofPembantu LautA1906-662 1089Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber Perikanan07 200 0190
Mohamad Khair bin JemaenKetua Cawangan / Penolong Pegawai PerikananG2906-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengembangan07 200 0200
Fatihah binti Abdul PatahPembantu PerikananG22fatihah@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengembangan07 200 0210
Muhammad 'Izzat bin SafriPembantu PerikananG1906-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Pengembangan07 200 0220
Ruzaini binti Md RadziKetua Daerah PerikananG26ruzaini@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Seremban07 200 0230
Norhaizal bin ZulkifliPembantu PerikananG1906-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Seremban07 200 0240
Marzuki bin MuhammadPembantu PerikananG19marzukim@dof.gov.my06-765 6617Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Seremban07 200 0250
Shahrul Nizam bin BaharuddinKetua Daerah PerikananG29snizam@dof.gov.my06-481 1528Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Kuala Pilah07 200 0260
Aminudin bin Abd AzizPembantu PerikananG19aminudin@dof.gov.my06-481 1528Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Kuala Pilah07 200 0270
Shahrul Nizam bin BaharuddinKetua Daerah PerikananG29snizam@dof.gov.my06-498 2120Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Jempol07 200 0280
Mohd Fazreen Affizan bin BawiPembantu PerikananG19fazreen@dof.gov.my06-498 2120Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Jempol07 200 0290
Susanti binti TuherenPembantu PerikananG19susanti@dof.gov.my06-498 2120Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Jempol07 200 0300
Mohd Azhar bin JusohKetua Daerah PerikananG26azhar@dof.gov.my06-613 7458Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Jelebu07 200 0310
Indrashaffl bin LanPembantu PerikananG19indrashaffil@dof.gov.my06-613 7458Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Jelebu07 200 0320
Mohamad Attia Adil bin RosdiPembantu PerikananG19attia@dof.gov.my06-613 7458Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Jelebu07 200 0330
Mohd Nor Effendi bin Abd AzizKetua Daerah PerikananG2906-645 2050Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Port Dickson07 200 0340
Ramesthas A/L ThanimalaiPembantu PerikananG1906-645 2050Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Port Dickson07 200 0350
Dini Fazli bin Abu HassanPembantu PerikananG1906-645 2050Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Port Dickson07 200 0360
Mohd Faizal bin Abd RahimPembantu PerikananG19faizal_yaacub@dof.gov.my06-645 2050Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Port Dickson07 200 0370
Mohd Johari bin A.LatiffKetua Daerah PerikananG29johari_latif@dof.gov.my06-685 1493Negeri SembilanPejabat Perikanan Daerah Rembau07 200 0380
Noraisyah binti Abu BakarPengarah Perikanan Negeri Pulau PinangG52noraisyah@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang04 200 0010
Hani Nadhirah binti ZainoddinKetua Cawangan / Penolong Pegawai PerikananG29haninadhirah@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perancangan dan Pembangunan04 200 0020
Abdul Halim bin NayanPembantu PerikananG22halimnayan@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perancangan dan Pembangunan04 200 0030
Muhammad Nakiee bin AliasPembantu PerikananG19nakiee@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perancangan dan Pembangunan04 200 0040
Aszlini binti Abdul WahabKetua Unit Pentadbiran / Ketua Pembantu TadbirN2204-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0050
Malathi a/p SukumaranKetua Unit Kewangan / Penolong AkauntanW29malathi@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0060
Roslan bin AhmadPembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)roslan_ahmad@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0070
Abdul Razak bin AhmadPembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0080
Nor Azura binti Abdul RazakPembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK)04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0090
Dahlia binti Mohamed DaliPembantu Tadbir (P/O) N19dahlia@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0100
Rosnidawati binti Abu BakarPembantu Tadbir (Kew)W19rosnidawati@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0110
Suriani binti Shahar ZamanPembantu Tadbir (Kew)W1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0120
Mohd Jeffery bin Mohamed DaudPembantu OperasiN11jeffery@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0130
Abdul Padil bin Mohd SallehPembantu AwamH1104-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0140
Mohammad Naim bin Mohd NasirPembantu AwamH1104-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0150
Kaman bin NayanPembantu AwamH1104-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0160
Nasrudin bin IshakPemandu KenderaanH11nasrudin@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0170
Bashir bin MohamedPemandu KenderaanH11bashir_mohamed@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0180
Ahmad Tarmizi bin IsmailPemandu KenderaanH11tarmizi_ismail@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0190
Mohd Zulkifli bin SamsudinPembantu AwamH1104-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Khidmat Pengurusan04 200 0200
Mohd Baihari bin Md NoorKetua Cawangan / Pegawai PerikananG4404-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Akuakultur04 200 0210
Jamalel Atan bin Alang WahabPembantu PerikananG26jamalel@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Akuakultur04 200 0220
Mohd Jamel Hanim bin AhmadPembantu PerikananG22mohd_jamel@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Akuakultur04 200 0230
Mohd Sobri bin RejabPembantu KemahiranH22 (KUP)04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Akuakultur04 200 0240
Azizul bin Abu HasanPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Akuakultur04 200 0250
Aqilah binti Mohd YusofPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Akuakultur04 200 0260
Muslihah binti Abdul RahamanKetua Cawangan / Pegawai PerikananG44muslihah@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0270
Mohd Zamri Bin Mohamed ZinPenolong Pegawai Perikanan G2904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0280
Wan Rohaya binti Wan EndutPembantu PerikananG22aya@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0290
Ahmad Zawari bin TasukiPembantu PerikananG22zawari@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0300
Mohmad Yusri bin YusoffPembantu KemahiranH22 (KUP)04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0310
Zulkifli bin Awang HamatPembantu PerikananG22 (KUP)zulawang@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0320
Muhammad Irfan bin Ab HaminPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengembangan Perikanan04 200 0330
Nabilah binti Mohamed YusofKetua Cawangan / Pegawai PerikananG4404-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber04 200 0340
Mohd Kamal bin KamorudinPenolong JuruteraJA29mohd_kamal@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber04 200 0350
Khairull Anwar bin MuhamadPembantu PerikananG22khairull@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber04 200 0360
Amzaruddin bin AbdullahPembantu PerikananG19amzaruddin@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber04 200 0370
Muhammad Noor Hadi bin Muhammad YusofPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber04 200 0380
Khairunnisa binti AnuarPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber04 200 0390
Muhammad Adi Syarqawi bin ShaefeKetua Pangkalan Utama / Penolong Pegawai PerikananG2904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0400
Mazrol bin YusopPembantu PerikananG19mazrol@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0410
Mohamed Yusri bin Mohamed YusofPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0420
Muhamad Zaini bin Mohd NoorPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0430
Shukri bin Mohammad ArisPembantu Laut A2204-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0440
Ahmad Faudzan bin FauziPembantu Laut A1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0450
Abdul Rahman bin AhmadPembantu Laut A19rahmanahmad@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0460
Kamarudin bin SallehPembantu Laut A19kama_din@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0470
Shafiee bin DiarusPembantu Laut A19diashafiee@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0480
Mohd Farizal bin FadirPembantu Laut A19mohdfarizal@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0490
Md Yusof bin YunusPembantu Laut A19mdyusof@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0500
Ramlee bin RousPembantu Laut A19leerous@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0510
Ahmad Razimi bin A. RahmanPembantu Laut A1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0520
Amirol bin Abd. RahimPembantu Laut A19amirol@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0530
Ahmad Shukri bin YusofOperator WirelessN19shukri_yusof@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0540
Mohd Shufadulnizam bin ShukorPembantu Laut A1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0550
Mohammad Rizal bin Abu YazizPembantu Laut A1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber04 200 0560
Nor Haida binti IshakKetua Cawangan / Pegawai PerikananG4404-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Biosekuriti04 200 0570
Hasyaruddin bin Abdul HalimPenolong Pegawai Perikanan G2904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Biosekuriti04 200 0580
Zaidal Atras bin Zainal AbidinPenolong Jurutera JA2904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Biosekuriti04 200 0590
Zaidatul Syakiroh binti Abd HalimPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Biosekuriti04 200 0600
Dg Hussind bin Shuti04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Biosekuriti04 200 0610
Mohd Ziad bin HarithPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Biosekuriti04 200 0620
Mohd Faizal bin Mohamad SaeiKetua Daerah Perikanan / Penolong Pegawai PerikananG32faizal_saei@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0630
Najmiatun Najwa binti AbdullahTimbalan Ketua Daerah Perikanan / Pembantu PerikananG26najwa@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0640
Mohd Ridzaham bin MahadzirPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0650
Zainuddin bin IbrahimPembantu PerikananG19zdin83@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0660
Zulsam Zulkiflie bin Mat NorPembantu PerikananG19zulsam@dof.gov.my04-626 1497Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0670
Mohd Faizal Azuan bin HussinPembantu PerikananG19faizalazuan@dof.gov.my04-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0680
Muhammad Shahrulnizam bin AnuarPembantu PerikananG1904-657 2777Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Barat Daya Timur Laut04 200 0690
Hamid bin HassanKetua Daerah Perikanan / Penolong Pegawai PerikananG3604-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0700
Roslan bin SamsudinTimbalan Ketua Daerah Perikanan / Pembantu PerikananG2604-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0700
Mohd Abdullah bin HussinPembantu PerikananG22abdhus@dof.gov.my04-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0720
Nik Mohd Zafrie bin Nik Abdul KhalilPembantu PerikananG19zafrie@dof.gov.my04-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0730
Prabu a/l SukurmanyPembantu PerikananG19prabu@dof.gov.my04-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0740
Shahrul Naim bin Abdul RazakPembantu PerikananG1904-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0750
Mohd Syarizal bin SamsuriPembantu PerikananG1904-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0760
Muhamad Ridzuan bin Mat NayanPembantu PerikananG1904-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0770
Aliaa Diana binti Noor HazlanPembantu PerikananG1904-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0780
Wan Ahmad Qusyairi bin Wan Ahmad AzuanPembantu PerikananG1904-540 2200Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Seberang Perai04 200 0790
Zaki bin Haji MokriPerakPejabat Perikanan Negeri Perak
Robitah Hanum binti Abdul KhalinPerakPejabat Perikanan Negeri Perak
Salbiah binti Abdul MalikPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Vajanthaa Jothi a/p SubramaniamPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Wan Shaliza Binti Wan AzmiPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Jamilah binti HarunPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Noraniza binti MohammadPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Noor Awalluddin bin Rashidin LimPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Ro Aida bt RamliPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Kosong / VacantPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Mohd Hafiz bin Mohd SafianPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Zawawi bin ZulkepliPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Mohd Hussin bin Md DomPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Khidmat Pengurusan
Fadzilah binti Md KassimPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohd Shahril bin Mohd NoorPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohd Haris Fadhilah bin Ahmad FazhilPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pembangunan Akuakultur
Mohd Zulfaiz bin Mohd YusoffPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pembangunan Akuakultur
Faradilla binti Ahmad TarmiziPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pembangunan Akuakultur
Sallehudin bin IsmailPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Mohamad Azahari bin Ali BasahPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Rajandran A/L RamasamyPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Fadzilah binti Che Lat @ Abd MajidPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Mohd Fairus bin SelimanPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Mohd Azlan bin Zul HasnanPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber
Mohamad Nazri bin PuasaPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Syed Amirrudin bin Syed SuhainiPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Kosong / VacantPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Sharifuddin bin Abdul MananPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Rozaidi bin AwangPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Khomeini b ZamriPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Mohd Nursaifullah bin AhmadhamidePerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti Perikanan
Norul Fahiezah binti SalehhuddinPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Nurul Atiqah binti MutazaPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Muhammad Azizi bin Abdul AzizPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Muhammad Khairil bin KhirunnashatPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Nicholas Vinodh A/L Anthony SamyPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi
Muhammad Safwan bin OthmanPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Perancangan dan Pembangunan
Munira binti NordinPerakPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Perancangan dan Pembangunan
M Sahiburrahman bin AhmadPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Mohd Shahril bin MohamadPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Mohd Nizam bin KhairuddinPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Aziz bin AdinanPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Muhammad Fazreen bin MuzainiPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Khairul Azman bin KamaruddinPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Azam bin HarunPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Azam bin HarunPerakPejabat Perikanan Daerah Kerian
Suhaidi bin Mat SalehPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Rosalina binti RoslanPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Kosong / VacantPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Mohammad Rahimi Bin Che HarunPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Jalaludin bin OsmanPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Abd Rahman bin Ali HassanPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Mohd Syairazi bin IshakPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Mohd Hazizi bin MustaffaPerakPejabat Perikanan Daerah Larut Matang Dan Selama
Izharuddin bin AriffinPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Abdul Malek Farok Bin Abdul AzizPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Che Zefrai bin IbrahimPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Chi Soon ChungPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Mohd Mujahiddin bin Che SulaimanPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Mahazir bin BaharomPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Ishar Hani bin IshakPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Kamal Johari bin Abd RahimPerakPejabat Perikanan Daerah Manjung
Haji Sani bin PalilPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
Mohd Ali bin HashimPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
Khairul Azmawiruham bin Hamzah AzmanPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
Ashvin Singh A/L Jeswant SinghPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
Alyna Emilyn Joseph @ AbdullahPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
KosongPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
kosongPerakPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak & Bagan Datuk
Anuar Firdaus bin Abd SamadPerakPejabat Perikanan Daerah Batang Padang & Muallim
Norman bin RamliPerakPejabat Perikanan Daerah Batang Padang & Muallim
Azlan Shah bin YacopPerakPejabat Perikanan Daerah Batang Padang & Muallim
Masitah binti IbrahimPerakPejabat Perikanan Daerah Kinta & Kampar
Mohd Ridzuan bin AhmadPerakPejabat Perikanan Daerah Kinta & Kampar
Safaruddin bin Mohd IdrusPerakPejabat Perikanan Daerah Kinta & Kampar
Abdullah bin Mat MorPerakPejabat Perikanan Daerah Kinta & Kampar
Afizah binti HalimPerakPejabat Perikanan Daerah Perak Tengah
Safaiz A/L Uda MatPerakPejabat Perikanan Daerah Perak Tengah
Hasim bin HasbullahPerakPejabat Perikanan Daerah Perak Tengah
Jamali bin MuslimPerakPejabat Perikanan Daerah Kuala Kangsar
Abd Razak bin SihaPerakPejabat Perikanan Daerah Kuala Kangsar
Nurul Akhidah binti Mohamad ZahidiPerakPejabat Perikanan Daerah Kuala Kangsar
Muhamad Haffiz Bin MazalanPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (U) Gerik
Mohd Amin bin NorjiPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (U) Gerik
Mohamad Imran bin AfendiPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (U) Gerik
Mohd Huzairie bin HassanPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (U) Gerik
Muhamad Haffiz Bin MazalanPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (S) Lenggong
Muhammad Afif Abqori bin Mat KasimPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (S) Lenggong
Mohamad Suhaimi bin Mohamad SallehPerakPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak (S) Lenggong
Mansor bin YobePerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mohd Salim bin Ab RahmanPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Hadini bin MahidiPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Alias bin Mat NoorPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Azmi bin Mat HussinPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mansor bin HamzahPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Muhammad Ariff bin ZulkifliPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Shamshul Kamal bin AriffinPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mohd Noor Azryshah bin KamaruddinPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Rosshazlina binti RozaliPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Abdul Razak bin Habibul RahmanPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
KosongPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mohd Noor bin Haji IsmailPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Imtiyaz Ahmad bin Tawoosh KhanPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mohd Syafiqqusyairi bin ZulkapliPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
KosongPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Ashari bin TominPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Ahmad Yusrizal bin SaripPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
KosongPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Hamdan bin Abd RahmanPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Azmir bin Mohamed AliPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mat Salleh bin SaadPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Iskandar Zulkernain Bin ShahrudinPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mohamad Arif b RosliPerakPangkalan Utama Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh
Mohd Fairuz bin Mohd SobriPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Nazri bin Mohd NohPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Azii bin IbrahimPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Mohd Zahid bin TaharinPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Mohamad Sarif bin Abu BakarPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Yahaya bin BudinPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Muhamad Fadzli bin MejahPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Tengku Zainal bin Tengku JusohPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Che Pa bin ChenPerakPangkalan Kecil Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau
Zul Bahri bin Mohd MajidPembantu PerikananG17/G22 (TBK)bahri@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0100
Nurul Nadiah binti KamilPembantu PerikananG17 (G22)nadiah.kamil@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0110
Abdul Aziz bin IsmailPembantu Laut A1904-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0120
Mohd Azril Shah bin MahazirPembantu PerikananG17/G22azril@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Akuakultur Dan Pengembangan02 200 0130
Masoffi bin Ab KarimPenolong Pegawai Perikanan G2704-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pembangunan Dan Khidmat Pengurusan02 200 0140
Sarimah binti AbdullahKetua Pembantu Tadbir (CC)N2204-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pembangunan Dan Khidmat Pengurusan02 200 0150
Khairil Effenddy bin Mohamed RadziPembantu PerikananG221fenddy@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pembangunan Dan Khidmat Pengurusan02 200 0160
Noorhisyam Faizi bin RamliPembantu Tadbir P/ON17/N22faizi@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pembangunan Dan Khidmat Pengurusan02 200 0170
Adnan bin AbasPembantu PerikananG26adnanabas@ymail.com04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Biosekuriti02 200 0180
Haji Ismail bin IbrahimPengarah Perikanan Negeri PerlisG48ismail_79@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri Perlis02 200 0010
Nor Ayunie binti Mat DesaPembantu TadbirN19PerlisPejabat Perikanan Negeri Perlis02 200 0020
Nor Haida Binti IshakPegawai PerikananG44nor_haida@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0030
Muhammad Saiful Azuan Bin ZakariaPembantu Laut A19saifulazuan@dof.gov.myPerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0040
Normahyati Binti KamarudinPembantu PerikananG19PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0040
Mohd Zainal bin Murad @JusohPembantu PerikananG17/G22zainal@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0060
Che Mat bin AbdullahPembantu Laut A17/A22 (TBK)chemat@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0070
Anuar bin AliPembantu Laut A17/A22 (TBK)anuar_ali@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0080
Suhaimi bin AhmadPembantu Laut A17/A22 (TBK)suhaimi_ahmad@dof.gov.my04-985 1007PerlisPejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Pengurusan Dan Perlindungan Sumber02 200 0090
Saiful Azuan bin JamiludinPegawai Perikanan (Jututera)G41/44saiful_azuan@dof.gov.my88704524Bahagian KejuruteraanCawangan Kejuruteraan Infrastuktur Perikanan dan Taman Laut01 110 355