Pelantikan Baharu

Utama » Warga » Pelantikan Baharu
NamaJawatanPenempatanTarikh
Mohd Rafi Bin Hassan 2007-04-23Mohd Rafi Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Pejabat Daerah Perikanan Manjung, Perak23/04/2007
Nor Azizah Binti Kemat 2007-05-02Nor Azizah Binti KematPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani02/05/2007
En. Edwin Linggang @ Edward 2008-03-03En. Edwin Linggang @ EdwardJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/03/2008
En. Mohamad Zahid bin Soran 2008-03-03En. Mohamad Zahid bin SoranPembantu Juruenjin Laut Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak03/03/2008
En. Mohd Hafizul bin Jusoh 2008-03-03En. Mohd Hafizul bin JusohTukang Masak Gred N1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/03/2008
En. Mohd Rashidi bin Abdul Rashid 2008-03-03En. Mohd Rashidi bin Abdul RashidTukang Masak Gred N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang03/03/2008
En. Raden bin Khalid 2008-03-03En. Raden bin KhalidJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/03/2008
En. Tengku Mohd Khir bin Tengku Abdullah 2008-03-03En. Tengku Mohd Khir bin Tengku AbdullahTukang Masak Gred N1Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu03/03/2008
En. Wan Yusup bin Wan Alla 2008-03-03En. Wan Yusup bin Wan AllaJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Johor03/03/2008
Hii Poung Ing 2008-03-24Hii Poung IngPegawai Teknologi Maklumat Gred F41Pejabat Perikanan Laut Sarawak24/03/2008
Cik Rozhana binti Mahat 2008-09-03Cik Rozhana binti MahatPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/09/2008
Mohd Ghazali B. A. Manap 2008-10-01Mohd Ghazali B. A. ManapPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Pahang Gred G4401/10/2008
En Razali b Ahmad 2008-10-15En Razali b AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/10/2008
En. Nazrul bin Ahmad Zaidi 2008-12-01En. Nazrul bin Ahmad ZaidiPembantu Juruenjin Laut Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak01/12/2008
En. Mohamad Azlan bin Mansor 2008-12-01En. Mohamad Azlan bin MansorKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Johor01/12/2008
En. Jumaadi bin MatRagis 2008-12-01En. Jumaadi bin MatRagisPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/12/2008
En. Ahmad Fadillah bin Bonhok 2008-12-01En. Ahmad Fadillah bin BonhokPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/12/2008
Pn. Marina bt Ibrahim 2009-02-03Pn. Marina bt IbrahimPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Cawangan Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/02/2009
Pn. Rohaiza bt Md Radzi 2009-02-04Pn. Rohaiza bt Md RadziPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/02/2009
En. Ahmad Fadillah bin Bonhok 2009-02-16En. Ahmad Fadillah bin BonhokPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak16/02/2009
En. Azlan bin Hamdani 2009-02-16En. Azlan bin HamdaniPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu16/02/2009
En. Mohamad Iswandy bin Abdul Manan 2009-02-16En. Mohamad Iswandy bin Abdul MananPembantu Juruenjin Laut Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak16/02/2009
En. Morzaid bin Sauni 2009-02-16En. Morzaid bin SauniPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Selangor16/02/2009
Pn. Norhafiza bt Ramli 2009-03-16Pn. Norhafiza bt RamliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Bahagian Perancangan, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/03/2009
Pn. Noraina bt Ab Rahaman 2009-04-01Pn. Noraina bt Ab RahamanPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selang01/04/2009
Pn. Sarena bt Idris 2009-04-01Pn. Sarena bt IdrisPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pusat Penyelidikan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/04/2009
En. Bakri bin Saad 2009-04-15En. Bakri bin SaadPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
En. Nor Isyam bin A Rahman 2009-04-15En. Nor Isyam bin A RahmanPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
En. Shaharil bin Ahmad 2009-04-15En. Shaharil bin AhmadPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa Sarawak, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/04/2009
Pn. Noor Aishah bt Wahab 2009-04-15Pn. Noor Aishah bt WahabPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
Pn. Siti Sutina bt Omar 2009-04-15Pn. Siti Sutina bt OmarPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
Pn. Nurul Izzah bt Abd Rashid 2009-05-28Pn. Nurul Izzah bt Abd RashidPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah (secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Keddah)28/05/2009
Pn. Siti Norazliza bt Zakaria 2009-05-28Pn. Siti Norazliza bt ZakariaPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Seksyen Kompetensi, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan28/05/2009
Pn. Nur Faradilla bt Rosli 2009-05-28Pn. Nur Faradilla bt RosliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan28/05/2009
Pn. Faridah bt Haron 2009-05-28Pn. Faridah bt HaronPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Bahagian Perancangan, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya28/05/2009
Pn. Siti Suharnie bt Ahmad Jalaludin 2009-05-28Pn. Siti Suharnie bt Ahmad JalaludinPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Selangor28/05/2009
Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie Chan 2009-06-15Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie ChanPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa Aarawak, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/06/2009
Pn. Janet Ng Cheak Lee 2009-06-15Pn. Janet Ng Cheak LeePegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti Perikanan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/06/2009
Kon Yeu Hooi 2009-06-15Kon Yeu HooiPegawai Perikanan Gred G41Perancangan & Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/06/2009
Encik Ahmad Razimi bin A. Rahman 2009-10-15Encik Ahmad Razimi bin A. RahmanKelasi Gred A1Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
Encik Hafifi bin Abd Halim 2009-10-15Encik Hafifi bin Abd HalimKelasi Gred A1Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
En. Abdul Mutalib bin Mohamad 2010-01-04En. Abdul Mutalib bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak04/01/2010
En. Abdul Razak bin Man 2010-01-04En. Abdul Razak bin ManPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/01/2010
En. Abdullah bin Daud 2010-01-04En. Abdullah bin DaudPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu04/01/2010
En. Ahmad Hakimi bin Mohd Zubir 2010-01-04En. Ahmad Hakimi bin Mohd ZubirPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah04/01/2010
En. Che Shahidi bin Che Mod 2010-01-04En. Che Shahidi bin Che ModPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah04/01/2010
En. Hamjah bin Kassim 2010-01-04En. Hamjah bin KassimPembantu Am Pejabat Gred N1Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak04/01/2010
En. Hassanal bin Salim 2010-01-04En. Hassanal bin SalimPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan04/01/2010
En. Mohamad Dzulardfi Nazree bin Mohamad 2010-01-04En. Mohamad Dzulardfi Nazree bin MohamadPembantu Am Pejabat Gred N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/01/2010
En. Mohd Azhan bin Mat Daud 2010-01-04En. Mohd Azhan bin Mat DaudPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor04/01/2010
En. Mohd Effendi bin Safie 2010-01-04En. Mohd Effendi bin SafiePembantu Am Pejabat Gred N1Bahagian Penyelidikan , Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang04/01/2010
En. Mohd Satra bin Alimuddin 2010-01-04En. Mohd Satra bin AlimuddinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah04/01/2010
En. Mohd Zahiruddin bin Daud 2010-01-04En. Mohd Zahiruddin bin DaudJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu04/01/2010
En. Muhammad Sakani bin Sazulkafli 2010-01-04En. Muhammad Sakani bin SazulkafliPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah04/01/2010
En. Noorakmal bin Rosli 2010-01-04En. Noorakmal bin RosliPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang04/01/2010
En. Norfaizal Azli bin Mat Nor 2010-01-04En. Norfaizal Azli bin Mat NorPembantu Penyelidik Gred Q17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu04/01/2010
En. Rizuan bin Ramli 2010-01-04En. Rizuan bin RamliPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan Melaka)04/01/2010
En. Sazali bin Sahali 2010-01-04En. Sazali bin SahaliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/01/2010
En. Shahril bin Aziz 2010-01-04En. Shahril bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/01/2010
En. Sheikh Mohamad Affaan bin Sheikh Abdul Rahim 2010-01-04En. Sheikh Mohamad Affaan bin Sheikh Abdul RahimPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan04/01/2010
En. Zulsam Zulkiflie bin Mat Nor 2010-01-04En. Zulsam Zulkiflie bin Mat NorPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan)04/01/2010
Pn. Nurhidayati bt Ahmad Sobri 2010-01-04Pn. Nurhidayati bt Ahmad SobriPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang04/01/2010
En. Paul Anak Ngalih 2010-01-04En. Paul Anak NgalihPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak04/01/2010
En. Rismayuddin bin Idris 2010-01-04En. Rismayuddin bin IdrisPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan Pahang)04/01/2010
En. Mohd Farurrazi bin Mat Yassin 2010-01-11En. Mohd Farurrazi bin Mat YassinJuruteknik (Awam) Gred J17Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian Kejuruteraan11/01/2010
Pn. Haslinda bt Hussin 2010-01-11Pn. Haslinda bt HussinPenolong Juruukur J29Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya11/01/2010
En. Mohd Azizul bin Aziz 2010-01-18En. Mohd Azizul bin AzizPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan18/01/2010
En. Mohd Mujahiddin bin Che Sulaiman 2010-01-20En. Mohd Mujahiddin bin Che SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak20/01/2010
Pn. Siti Nadirah bt Abdullah 2010-01-22Pn. Siti Nadirah bt AbdullahPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak22/01/2010
En. Mohd Azhar bin Mohd Zin 2010-02-08En. Mohd Azhar bin Mohd ZinPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya08/02/2010
En. Mohd Sobri Amri bin Mohd Noor 2010-02-08En. Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan Gred G41Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu08/02/2010
En. Sallehuddin bin Ismail 2010-02-08En. Sallehuddin bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Perak08/02/2010
En. Nazuki bin Sulong 2010-02-22En. Nazuki bin SulongPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu22/02/2010
Pn. Intan Nurlemsha bt Baharom 2010-02-22Pn. Intan Nurlemsha bt BaharomPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang22/02/2010
Pn. Noorul Azliana bt Jamaludin 2010-02-22Pn. Noorul Azliana bt JamaludinPegawai Penyelidik Gred Q41Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu22/02/2010
Pn. Nor Haida bt Ishak 2010-02-22Pn. Nor Haida bt IshakPegawai Perikanan Gred G41Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan Gelugor, Pulau Pinang22/02/2010
Pn. Rathi Sai a/p Muniandy 2010-02-22Pn. Rathi Sai a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penetasan Udang Galah, Setiawan Perak22/02/2010
Pn. Rosmaria bt Abu Darim 2010-02-22Pn. Rosmaria bt Abu DarimPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor22/02/2010
Pn. Rozana bt Johari 2010-02-22Pn. Rozana bt JohariPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan22/02/2010
En. Mohd Tamimi bin Ali Ahmad 2010-02-22En. Mohd Tamimi bin Ali AhmadPegawai Penyelidik Gred Q41Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu22/02/2010
En. Muhammad Redzwan bin Sidik 2010-02-22En. Muhammad Redzwan bin SidikPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak22/02/2010
En. Mohd Syairazi bin Ishak 2010-02-22En. Mohd Syairazi bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak (PSP di Pejabat Perikanan Daerah Banding)22/02/2010
En. Mohd Faizal bin Abdul Rahim @ Yaacub 2010-02-22En. Mohd Faizal bin Abdul Rahim @ YaacubPembantu Perikanan Gred G17PSP di Pejabat Perikanan Negeri Sembilan22/02/2010
En. Abdul Rahim bin Abu Bakar 2010-02-22En. Abdul Rahim bin Abu BakarJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu22/02/2010
En. Balton Martin 2010-03-01En. Balton MartinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah01/03/2010
En. Mohd Zul Helmi bin Ghazali 2010-03-01En. Mohd Zul Helmi bin GhazaliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/03/2010
En. Mohd Fairuz bin Mohd Sobri 2010-03-02En. Mohd Fairuz bin Mohd SobriPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak02/03/2010
Pn. Effarina bt Mohd Faizal Abdullah 2010-03-15Pn. Effarina bt Mohd Faizal AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (PSP FRI Kg Acheh)15/03/2010
En. Abdul Wahid bin Muhammad Zin 2010-04-05En. Abdul Wahid bin Muhammad ZinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor05/04/2010
En. Chandramohan a/l Suppuramaniyam 2010-04-05En. Chandramohan a/l SuppuramaniyamPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Melaka05/04/2010
En. Huzaini bin Abd Hamid 2010-04-05En. Huzaini bin Abd HamidPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang05/04/2010
En. Jafri bin Tar 2010-04-05En. Jafri bin TarPembantu Perikanan Gred G17FRI Likas05/04/2010
En. Mohd Nazif bin Mahpin 2010-04-05En. Mohd Nazif bin MahpinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Selangor05/04/2010
En. Mohd Syapul bin Othman 2010-04-05En. Mohd Syapul bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB)05/04/2010
En. Muhammad Nizam bin Samsudin 2010-04-05En. Muhammad Nizam bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya05/04/2010
En. Rosdi bin Salleh 2010-04-05En. Rosdi bin SallehPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak05/04/2010
En. Zainuddin bin Ibrahim 2010-04-05En. Zainuddin bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang05/04/2010
Pn. Samtina bt Zamri 2010-04-05Pn. Samtina bt ZamriPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya05/04/2010
Pn. Norul Azis bin Summat 2010-04-05Pn. Norul Azis bin SummatPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak05/04/2010
Pn. Nooridah bt Mohd Abidin 2010-04-05Pn. Nooridah bt Mohd AbidinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu05/04/2010
Pn. Nazariah bt Mohd Nazri 2010-04-05Pn. Nazariah bt Mohd NazriPembantu Makmal Gred C17Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak05/04/2010
Pn. Fatimah bt Razak 2010-04-05Pn. Fatimah bt RazakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor05/04/2010
Goh Kok Lui 2010-04-05Goh Kok LuiPembantu Perikanan Gred G17Pusat Biosekuriti Perikanan Petaling Jaya (ditempatkan di MAQIS, KLIA)05/04/2010
Pn. Nor Khazana Farekhan bt Hassan 2010-04-20Pn. Nor Khazana Farekhan bt HassanPembantu Makmal Gred C17Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak20/04/2010
En. Mohd Nurul Zulfaizal bin Ibrahim 2010-04-20En. Mohd Nurul Zulfaizal bin IbrahimPembantu Makmal Gred C17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu20/04/2010
En. Rizwan bin Nordin 2010-05-03En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perikanan Laut Sarawak03/05/2010
Pn. Azura bt Markus 2010-05-03Pn. Azura bt MarkusPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur03/05/2010
En. Nordiskandar bin Nor Tajudin 2010-05-03En. Nordiskandar bin Nor TajudinPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/05/2010
En. Ahmad Fa'idzi bin Kastolany 2010-05-03En. Ahmad Fa'idzi bin KastolanyPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/05/2010
En. Mohd Tarmezi bin Abdul Rahim 2010-05-10En. Mohd Tarmezi bin Abdul RahimPenjaga Jentera ElektrikPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah Johor10/05/2010
En. Ishar Hani bin Ishak 2010-05-10En. Ishar Hani bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak10/05/2010
Pn. Lizawati bt Mohamed 2010-06-01Pn. Lizawati bt MohamedPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/06/2010
Pn. Rahimah bt Osman 2010-06-01Pn. Rahimah bt OsmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Melaka)01/06/2010
Pn. Raja Noradawiah bt Raja Muhamad 2010-06-01Pn. Raja Noradawiah bt Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/06/2010
Pn. June Moh Hwei Yieng 2010-06-15Pn. June Moh Hwei YiengPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak15/06/2010
En. Muhammad Firdaus bin A Hamid 2010-06-15En. Muhammad Firdaus bin A HamidPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak15/06/2010
En. Prabu a/l Sukurmany 2010-07-01En. Prabu a/l SukurmanyPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/07/2010
En. Ramesthas a/l Thanimalai 2010-07-01En. Ramesthas a/l ThanimalaiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Mohd Fazlysham bin Zakaria 2010-07-01En. Mohd Fazlysham bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/07/2010
En. Khairul Harimee bin Md Nasir 2010-07-01En. Khairul Harimee bin Md NasirPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/07/2010
En. Jai Ganesh a/l Raja Gopal 2010-07-01En. Jai Ganesh a/l Raja GopalPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/07/2010
En. Harman bin Che Awang 2010-07-01En. Harman bin Che AwangPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/07/2010
En. Annathan a/l Munipen 2010-07-01En. Annathan a/l MunipenPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Abdul Halim bin Nayan 2010-07-01En. Abdul Halim bin NayanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/07/2010
En. Kiew Chiew Phang 2010-07-01En. Kiew Chiew PhangPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/07/2010
En. Nurul Eqram bin Yusoff 2010-07-01En. Nurul Eqram bin YusoffPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/07/2010
En. Norhairul bin Nordin 2010-07-01En. Norhairul bin NordinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah01/07/2010
En. Muhamad Saufi bin Ahmad Khairuddin 2010-07-01En. Muhamad Saufi bin Ahmad KhairuddinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Mohd Syahrulnizam bin Ismail 2010-07-01En. Mohd Syahrulnizam bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/07/2010
En. Mohd Suhaimy bin Abdulah 2010-07-01En. Mohd Suhaimy bin AbdulahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Mohd Hafizal bin Mustapha 2010-07-01En. Mohd Hafizal bin MustaphaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Pravin a/l Selvaraja 2010-07-16En. Pravin a/l SelvarajaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor16/07/2010
En. Jackson Anak Kaem 2010-10-01En. Jackson Anak KaemPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/10/2010
Pn. Nor Khalilaah bt Zainuddin 2010-10-18Pn. Nor Khalilaah bt ZainuddinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat18/10/2010
En. Rosliadi bin Rahim 2010-10-18En. Rosliadi bin RahimPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Johor18/10/2010
En. Mohamad Nazri bin Puasa 2010-10-18En. Mohamad Nazri bin PuasaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang18/10/2010
En. Ahmad Saifullah bin Mohammad 2010-10-18En. Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak18/10/2010
En. Mohd Shubli bin Md Saad 2010-10-18En. Mohd Shubli bin Md SaadPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (PSP di PPN Negeri Sembilan)18/10/2010
En. Ahmad Zuwairi bin Zainudin 2010-10-18En. Ahmad Zuwairi bin ZainudinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan18/10/2010
En. Mohd Husaini bin Rosli 2010-11-01En. Mohd Husaini bin RosliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2010
En. Mohd Suhaimi bin Ramia 2010-11-01En. Mohd Suhaimi bin RamiaPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/11/2010
Pn. Almina bt Espin 2010-11-01Pn. Almina bt EspinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah01/11/2010
Pn. Liliana Joseph Abbie 2010-11-01Pn. Liliana Joseph AbbiePembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah01/11/2010
Pn. Norfadilah bt Jalali 2010-11-01Pn. Norfadilah bt JalaliPembantu Perikanan Gred G17IAM Pulau Sayak01/11/2010
Pn. Norida bt Mohamad Noor 2010-11-01Pn. Norida bt Mohamad NoorPembantu Perikanan Gred G17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu01/11/2010
Pn. Nurazlina bt Abdul Aziz 2010-11-01Pn. Nurazlina bt Abdul AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/11/2010
Pn. Nurul Nadia bt Abdul Rahman 2010-11-01Pn. Nurul Nadia bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Biosekuriti Perikanan, (Makmal Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang01/11/2010
Pn. Siti Farhana bt Adnan 2010-11-01Pn. Siti Farhana bt AdnanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/11/2010
Pn. Siti Rahaizah bt Yahuda 2010-11-01Pn. Siti Rahaizah bt YahudaPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu01/11/2010
Pn. Sumawati bt Amad Bugis 2010-11-01Pn. Sumawati bt Amad BugisPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2010
Royenddy Sulakoi 2010-11-01Royenddy SulakoiPembantu Perikanan Gred G17FRI Likas01/11/2010
En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed Abdullah 2010-11-01En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu01/11/2010
En. Mohd Firdhaus Khan bin Osman 2010-11-01En. Mohd Firdhaus Khan bin OsmanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/11/2010
En. Mohd Azmi bin Nor @ Md Nor 2010-11-01En. Mohd Azmi bin Nor @ Md NorPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/11/2010
En. Bakri bin Abu Bakar 2010-11-01En. Bakri bin Abu BakarPembantu Perikanan Gred G17FRI Likas01/11/2010
En. Azrul Hakim bin Aziz 2010-11-01En. Azrul Hakim bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2010
En. Ariff bin Abdul Sabal 2010-11-01En. Ariff bin Abdul SabalPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/11/2010
Benya Anak Libau 2010-11-01Benya Anak LibauPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/11/2010
En. Zakri bin Omar 2010-11-08En. Zakri bin OmarPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang08/11/2010
Pn. Normaliana bt Ismail 2010-12-01Pn. Normaliana bt IsmailPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak01/12/2010
En. Mohd Sabry bin Saidin 2011-01-03En. Mohd Sabry bin SaidinPembantu Penyelidik Gred Q17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak (IPPCS), Bintawa Sarawak03/01/2011
Mohamad Hafiz Murshidi bin Shakori 2011-01-03Mohamad Hafiz Murshidi bin ShakoriPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi03/01/2011
Nawar bin A. Karim 2011-01-03Nawar bin A. KarimPegawai Perikanan Gred G41Pusat Ikan Hiasan, Port Dickson Negeri Sembilan03/01/2011
Pn. Mariam bt Marip 2011-01-03Pn. Mariam bt MaripPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/01/2011
En. Muhammad bin Mat Jamal 2011-01-03En. Muhammad bin Mat JamalPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan03/01/2011
En. Muhamad Abdul Rauf bin Abdullah 2011-01-03En. Muhamad Abdul Rauf bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/01/2011
En. Muhammad Hanaffi bin Ayob 2011-01-03En. Muhammad Hanaffi bin AyobPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut (PPPIL), Tanjung Demong Terengganu03/01/2011
En. Affany bin Ariffin 2011-01-17En. Affany bin AriffinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak17/01/2011
En. Azizul bin Abu Hasan 2011-01-17En. Azizul bin Abu HasanPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan17/01/2011
En. Azlan Shah bin Yacop 2011-01-17En. Azlan Shah bin YacopPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar17/01/2011
En. Dediantino bin Asak 2011-01-17En. Dediantino bin AsakPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak17/01/2011
En. Egol Anak Terifin 2011-01-17En. Egol Anak TerifinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak17/01/2011
En. Indrashaffil bin Lan 2011-01-17En. Indrashaffil bin LanPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Audit dan Pensijilan, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat17/01/2011
En. Mazrulhasan bin Mohd Myhaudin 2011-01-17En. Mazrulhasan bin Mohd MyhaudinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Daerah Langkawi)17/01/2011
En. Mohamad Sayuti bin Yahya 2011-01-17En. Mohamad Sayuti bin YahyaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya17/01/2011
En. Mohd Asrul bin Ab Rahman 2011-01-17En. Mohd Asrul bin Ab RahmanPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/01/2011
En. Mohd Sabri bin Mustafa 2011-01-17En. Mohd Sabri bin MustafaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu17/01/2011
En. Mohd Ruslan bin Jusoh 2011-01-17En. Mohd Ruslan bin JusohPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/01/2011
En. Mohd Rashid bin Md Yusof 2011-01-17En. Mohd Rashid bin Md YusofPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Melaka17/01/2011
En. Mohd Hardy Jelany 2011-01-17En. Mohd Hardy JelanyPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Tanjung Sedili, Johor (PSP di Pusat Pengembangan)17/01/2011
En. Mohd Azahari bin Awang 2011-01-17En. Mohd Azahari bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi, Pahang17/01/2011
En. Ardi bin Beddu 2011-02-14En. Ardi bin BedduPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak14/02/2011
En. Mohd Asfarizal bin Mohd Mamok 2011-02-14En. Mohd Asfarizal bin Mohd MamokPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor14/02/2011
En. Mohd Hasnadi bin Ab Hadi 2011-02-14En. Mohd Hasnadi bin Ab HadiPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan14/02/2011
En. Muhamad Idham bin Legiman 2011-02-14En. Muhamad Idham bin LegimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak14/02/2011
En. Noorazlan Shah bin Abd Rahim 2011-02-14En. Noorazlan Shah bin Abd RahimPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan14/02/2011
En. Wan Muhd Hafizi bin Wan Mustapa 2011-02-14En. Wan Muhd Hafizi bin Wan MustapaPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan (PPPBUK) Pulau Sayak14/02/2011
Pn. Kakak ak Luhin 2011-02-14Pn. Kakak ak LuhinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak14/02/2011
En. A. Majid bin Salleh 2011-02-14En. A. Majid bin SallehPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar14/02/2011
Hazeelia bt. Muhammad 2011-05-09Hazeelia bt. MuhammadPegawai Undang-Undang Gred L48Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Terengganu09/05/2011
Rosmaria Binti Abu Bakar 2011-07-18Rosmaria Binti Abu BakarPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Penyelidikan Perikanan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak18/07/2011
En. Nazli Effenddy bin Ramli 2011-09-19En. Nazli Effenddy bin RamliPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan (PPPBUK) Pulau Sayak19/09/2011
Pn. Sharifah Shakila Bt. Syed Abdullah 2012-04-01Pn. Sharifah Shakila Bt. Syed AbdullahPenolong Akauntan Gred W36Cawangan Pengurusan Kewangan01/04/2012
Pn. Norhafida bt Mohd Izani 2012-05-27Pn. Norhafida bt Mohd IzaniPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan27/05/2012
En. Mohd Johanis Sabirin bin Yahaya 2012-06-01En. Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak01/06/2012
En. Mohd Roslan bin Che Noh 2012-06-01En. Mohd Roslan bin Che NohPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah01/06/2012
En. Norazman bin Nordin 2012-06-01En. Norazman bin NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/06/2012
Pn. Herlina bt Abdul Ghani 2012-06-01Pn. Herlina bt Abdul GhaniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/06/2012
Pn. Nadiha bt Raduan 2012-06-01Pn. Nadiha bt RaduanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/06/2012
Pn. Nurul Izzah bt Halim 2012-06-01Pn. Nurul Izzah bt HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/06/2012
Pn. Sazila bt Zulkifli 2012-06-01Pn. Sazila bt ZulkifliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/06/2012
Pn. Maidatul Suhana bt Mohd 2012-06-18Pn. Maidatul Suhana bt MohdPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan18/06/2012
Pn. Nor Affizah bt Bujang Saili 2012-07-02Pn. Nor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/07/2012
Pn. Nur Shazwani bt Mohd Ghazali 2012-07-02Pn. Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Negeri Pahang (Makmal Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang02/07/2012
En. Kamarol Hakim bin Khairuddin 2012-08-13En. Kamarol Hakim bin KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, (Seksyen Kompetensi) Bahagian Pentadbiran dan Kewangan13/08/2012
Pn. SIti Ummi Hafidzah bt Ibrahim 2012-09-24Pn. SIti Ummi Hafidzah bt IbrahimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya24/09/2012
En. Abdul Hafis bin Abdul Rashid 2012-11-01En. Abdul Hafis bin Abdul RashidPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Perikanan)01/11/2012
En. Adam Luke Anak Pugas 2012-11-01En. Adam Luke Anak PugasPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Cawangan Penerokaan Sumber, Department Pembangunan dan Pengurusan Sumber Perikanan01/11/2012
En. Rosdi bin Kerisim 2012-11-01En. Rosdi bin KerisimPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/11/2012
Pn. Aznaliza bt Yahya 2012-11-01Pn. Aznaliza bt YahyaPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/11/2012
Pn. Irain bt Bahari 2012-11-01Pn. Irain bt BahariPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Perikanan)01/11/2012
Pn. Nur Aqilah bt Che Man 2012-11-01Pn. Nur Aqilah bt Che ManPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Dungun, Terengganu01/11/2012
Pn. Nur Awatif bt Othman 2012-11-01Pn. Nur Awatif bt OthmanPembantu Makmal Gred C17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah01/11/2012
Pn. Shafarizan bt Mohd Shatar 2012-11-01Pn. Shafarizan bt Mohd ShatarPembantu Penyelidik Gred Q17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak01/11/2012
Pn. Siti Hawa bt Mohamad Ali 2012-11-01Pn. Siti Hawa bt Mohamad AliPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/11/2012
Pn. Siti Arbaiyah bt Bokhri 2012-11-01Pn. Siti Arbaiyah bt BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau Pinang01/11/2012
Mohd Faizal Azuan b. Hussin 2012-11-02Mohd Faizal Azuan b. HussinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Mohd Safuan b. Hamid 2012-11-02Mohd Safuan b. HamidPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Rayn Cosmas Robert 2012-11-02Rayn Cosmas RobertPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Shahrul Naim bin Abdul Razak 2012-11-02Shahrul Naim bin Abdul RazakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Siti Arbaiyah bt Bokhri 2012-11-02Siti Arbaiyah bt BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Nik Mohd Zafrie b. Nik Abdul Khalil 2012-11-02Nik Mohd Zafrie b. Nik Abdul KhalilPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Mazrol b. Yusop 2012-11-02Mazrol b. YusopPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Tuan Rohayu bt Tuan Yusoff 2012-11-04Tuan Rohayu bt Tuan YusoffPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak04/11/2012
Pn Norfarahin bt Md. Hashim 2012-11-04Pn Norfarahin bt Md. HashimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya04/11/2012
Dr Zaharah Binti Abdullah 2012-11-15Dr Zaharah Binti AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang15/11/2012
Cik Yong Ai Hua 2012-11-15Cik Yong Ai HuaPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak15/11/2012
En. Shamsul Anuar Bin Husin 2012-11-19En. Shamsul Anuar Bin HusinPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Unit pentadbiran dan kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan19/11/2012
Pn. Amatul Samahah Md Ali 2012-12-03Pn. Amatul Samahah Md AliPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah Johor03/12/2012
Pn. Kho Li Yung 2012-12-03Pn. Kho Li YungPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg. Demong, Terengganu03/12/2012
Pn. Sridevi a/p Devadas 2012-12-03Pn. Sridevi a/p DevadasPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan03/12/2012
Pn.Lee Woon hang 2012-12-03Pn.Lee Woon hangPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyu Dan Ekosistem Marin Rantau Abang,Terengganu03/12/2012
En Saberi b Mawi 2012-12-11En Saberi b MawiPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, Johor11/12/2012
En Khairul Nizam b Ghazali 2013-01-02En Khairul Nizam b GhazaliPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur02/01/2013
En Jamaludin b Ibrahim 2013-01-03En Jamaludin b IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi Lemi, Jelebu, Negeri Sembilan03/01/2013
Pn Annie Nunis Anak Billy 2013-01-03Pn Annie Nunis Anak BillyPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu03/01/2013
En. Gerald N Misol Jr. 2013-01-15En. Gerald N Misol Jr.Pegawai Perikanan Gred G41Cawangan Teknologi Perikanan Laut Dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengembangan15/01/2013
En. Bunyamin b Halim 2013-01-15En. Bunyamin b HalimPegawai Perikanan Gred G41Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang15/01/2013
Pn Hamimah bt Alwi 2013-02-18Pn Hamimah bt AlwiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Selangor18/02/2013
Pn. Fauziah bt Sudin 2013-02-18Pn. Fauziah bt SudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Pahang18/02/2013
Pn. Faridah bt Jusoh 2013-02-20Pn. Faridah bt JusohPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu20/02/2013
Pn Iswani bt Ismail 2013-02-24Pn Iswani bt IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya24/02/2013
En. Muhamad Farid bin Abu Kassim 2013-02-24En. Muhamad Farid bin Abu KassimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Kedah24/02/2013
Pn. Aminah bt Ignasius 2013-03-11Pn. Aminah bt IgnasiusPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Perikanan)11/03/2013
Pn. Noor Fadilah bt Abdul Latif 2013-05-12Pn. Noor Fadilah bt Abdul LatifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Melaka12/05/2013
Pn. Siti Zubaidah bt Md Zain 2013-05-12Pn. Siti Zubaidah bt Md ZainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan12/05/2013
Pn. Zuhana bt Mohamed Noordin 2013-05-12Pn. Zuhana bt Mohamed NoordinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan12/05/2013
Pn. Noor Asmidar bt Azanan 2013-05-12Pn. Noor Asmidar bt AzananPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang12/05/2013
En. Arnel Holister J Kilik 2013-06-03En. Arnel Holister J KilikPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Asrudi Hartono B Aziz 2013-06-03En. Asrudi Hartono B AzizPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Azizul bin Ros 2013-06-03En. Azizul bin RosPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
En. Faizan bin Aslan 2013-06-03En. Faizan bin AslanPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/06/2013
En. Hamzah bin Rahim 2013-06-03En. Hamzah bin RahimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan03/06/2013
En. Jusrie bin Gembokok @ Abdul Rahman 2013-06-03En. Jusrie bin Gembokok @ Abdul RahmanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Marzuki bin Morad 2013-06-03En. Marzuki bin MoradPembantu Perikanan Gred G17Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/06/2013
En. Matthew Tan Wei Wei 2013-06-03En. Matthew Tan Wei WeiPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Mohamad Zahiruddin bin Alwei 2013-06-03En. Mohamad Zahiruddin bin AlweiPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Johor)03/06/2013
En. Mohd Anuar bin Haji Ibrahim 2013-06-03En. Mohd Anuar bin Haji IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
En. Mohd Asri bin Zulkifli 2013-06-03En. Mohd Asri bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
En. Mohd Asyraf bin Abdullah 2013-06-03En. Mohd Asyraf bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang)03/06/2013
En. Mohd Azhan b Che Omar 2013-06-03En. Mohd Azhan b Che OmarPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan03/06/2013
En. Mohd Izlan bin Yazib 2013-06-03En. Mohd Izlan bin YazibPembantu Perikanan Gred G17Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/06/2013
En. Mohd Khairul Amir bin Ismail 2013-06-03En. Mohd Khairul Amir bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
En. Mohd Noorhasyimi bin Awang 2013-06-03En. Mohd Noorhasyimi bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
En. Mohd Zafleen bin Mokhtar 2013-06-03En. Mohd Zafleen bin MokhtarPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka03/06/2013
En. Muhammad Nakiee bin Alias 2013-06-03En. Muhammad Nakiee bin AliasPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang)03/06/2013
En. Renny a/l Sulaiman 2013-06-03En. Renny a/l SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/06/2013
En. Roskanda bin Ramle 2013-06-03En. Roskanda bin RamlePembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
En. Sani bin Kimsun 2013-06-03En. Sani bin KimsunPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Sazali bin Mohamad Nor 2013-06-03En. Sazali bin Mohamad NorPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
En. Suehairie B Dari 2013-06-03En. Suehairie B DariPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
Pn. Chiw Siew Ching 2013-06-03Pn. Chiw Siew ChingPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Mohd Shahril bin Mohamad 2013-06-03En. Mohd Shahril bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Mohd Syarizal bin Samsuri 2013-06-03En. Mohd Syarizal bin SamsuriPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang)03/06/2013
Pn. Nor Farah Ain bt Mohamad Nazri 2013-06-03Pn. Nor Farah Ain bt Mohamad NazriPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak03/06/2013
Pn. Farzana bt Ismail 2013-06-03Pn. Farzana bt IsmailPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan03/06/2013
Pn. Musliha bt Namat 2013-06-10Pn. Musliha bt NamatSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengembangan Perikanan, Putrajaya10/06/2013
En. Mohd Asri bin Abdul Khail 2013-06-11En. Mohd Asri bin Abdul KhailPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya11/06/2013
Pn. Norliah bt Yusoff 2013-07-01Pn. Norliah bt YusoffPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/07/2013
Pn. Nurain bt Mohd Yusof 2013-07-04Pn. Nurain bt Mohd YusofPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan04/07/2013
Aktar Rasull b. Mohamad 2013-07-29Aktar Rasull b. MohamadPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Laut Daerah Miri, Sarawak29/07/2013
Pn. Zalila bt Mohd Ali 2013-09-23Pn. Zalila bt Mohd AliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan23/09/2013
En. Mohd Yusri b. Zainudin 2013-10-01En. Mohd Yusri b. ZainudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan01/10/2013
Pn. Lizah bt Hussin 2013-12-18Pn. Lizah bt HussinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan18/12/2013
En. Mohd Syafiq bin Mohammad Ridzuan 2014-02-17En. Mohd Syafiq bin Mohammad RidzuanPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan, FRI Batu Maung, Pulau Pinang17/02/2014
Pn. Faizatul Akmal bt Mehamod 2014-02-17Pn. Faizatul Akmal bt MehamodPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan17/02/2014
Pn. Siti Syazwani bt Che Manan 2014-02-17Pn. Siti Syazwani bt Che MananPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan17/02/2014
En. Izri Sharif bin Ishak 2014-05-05En. Izri Sharif bin IshakPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Khidmat Pengurusan05/05/2014
Pn. Siti Norzila bt Khairi 2014-07-01Pn. Siti Norzila bt KhairiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Perlindungan Sumber01/07/2014
En. Mohd Fatullah bin Mat Ali 2014-09-02En. Mohd Fatullah bin Mat AliPembantu Awam Gred H11Pusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang02/09/2014
En. Ibrahim bin Roslan 2014-09-03En. Ibrahim bin RoslanPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/09/2014
Abdul Ghani b. Abdul Karim 2015-01-06Abdul Ghani b. Abdul KarimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Padang Terap, Kedah06/01/2015
Ahmad Helmi b. Hj. Chik 2015-01-06Ahmad Helmi b. Hj. ChikPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Ahmad Rashid Affendi b. Ahmad Razali 2015-01-06Ahmad Rashid Affendi b. Ahmad RazaliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perlindungan Sumber06/01/2015
Amir Firdaus b. Mohd Nasir 2015-01-06Amir Firdaus b. Mohd NasirPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Undang-Undang, Ibu Pejabat Perikanan06/01/2015
Azrim b. Sulong 2015-01-06Azrim b. SulongPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Che Zaid b Musa 2015-01-06Che Zaid b MusaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Kelantan06/01/2015
Dasuki b. Awang Hamat 2015-01-06Dasuki b. Awang HamatPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Huzaifah b Jaafar 2015-01-06Huzaifah b JaafarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Jamali b Muslim 2015-01-06Jamali b MuslimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Kuala Kangsar, Perak06/01/2015
Masoffi b. Ab Karim 2015-01-06Masoffi b. Ab KarimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Masri b. Anah 2015-01-06Masri b. AnahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Segamat, Johor06/01/2015
Mohamad Ikraf b Mohamad Sharif 2015-01-06Mohamad Ikraf b Mohamad SharifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya06/01/2015
Mohd Akmal b. M. Kamel 2015-01-06Mohd Akmal b. M. KamelPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah tanah Merah, Kelantan06/01/2015
Mohd Faliq b. Chek Musa 2015-01-06Mohd Faliq b. Chek MusaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Mohd Ismail b Mohd Noor 2015-01-06Mohd Ismail b Mohd NoorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Mohd Zaim b. Samuri 2015-01-06Mohd Zaim b. SamuriPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perancangan dan Pembangunan06/01/2015
Mohd Zamili b. Zakaria 2015-01-06Mohd Zamili b. ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Muslim b. Yahya 2015-01-06Muslim b. YahyaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Nor Aini bt Ismail 2015-01-06Nor Aini bt IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Akademi Perikanan Malaysia06/01/2015
Nurul Farah Ainaa bt Abdullah 2015-01-06Nurul Farah Ainaa bt AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Temerloh,Pahang06/01/2015
Priscilla Puyang 2015-01-06Priscilla PuyangPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/01/2015
Raabiatul Adawiah bt Ishak 2015-01-06Raabiatul Adawiah bt IshakPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Muhammad Anas bin Shaidin 2015-01-06Muhammad Anas bin ShaidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Muhammad Adi Syarqawi b Shaefe 2015-01-06Muhammad Adi Syarqawi b ShaefePenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Sik, Kedah06/01/2015
Muhamad Shukor b. Adam 2015-01-06Muhamad Shukor b. AdamPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Pendang, Kedah06/01/2015
Zulkifli b. Alias 2015-01-06Zulkifli b. AliasPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Roslan b. Tili 2015-01-06Roslan b. TiliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/01/2015
Wan Amizan b. Wan Ahmad 2015-01-06Wan Amizan b. Wan AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Terengganu06/01/2015
Tuan Mohd Hakimi b. Tuan Mood 2015-01-06Tuan Mohd Hakimi b. Tuan MoodPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Syarifah Shafura bt Wan Abdul Molok 2015-01-06Syarifah Shafura bt Wan Abdul MolokPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Sitiafiradiza bt Othman 2015-01-06Sitiafiradiza bt OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/01/2015
Mohd Asmadi b. Alawi 2015-01-06Mohd Asmadi b. AlawiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Maran, Pahang06/01/2015
Abdul Taib b. Japar 2015-01-06Abdul Taib b. JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor06/01/2015
Muhammad Amirul b. Razak 2015-01-26Muhammad Amirul b. RazakPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA Sepang, Selangor26/01/2015
Nor Atiqah binti Mohamad Apandi 2015-02-25Nor Atiqah binti Mohamad ApandiJuruteknik Komputer Gred FT17Bahagian Pengurusan Maklumat25/02/2015
Amir Hashimi b. Hashim 2015-03-09Amir Hashimi b. HashimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
Anuwar b Nik Mohd Nor 2015-03-09Anuwar b Nik Mohd NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Petaling / Shah Alam / Gombak, Selangor09/03/2015
Elianor Daniella bt Lokman 2015-03-09Elianor Daniella bt LokmanPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat penyelidikan Perikanan Air Tawar, FRI Gelami Lemi, Jelebu09/03/2015
Hasyarudin b. Abd Halim 2015-03-09Hasyarudin b. Abd HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
Mohd Johari b. Hj. A. Latif 2015-03-09Mohd Johari b. Hj. A. LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Alor Gajah, Melaka09/03/2015
Mohd Sharifuddin b. Abdul Manan 2015-03-09Mohd Sharifuddin b. Abdul MananPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak09/03/2015
Muhammad Hazizi b. Ismail 2015-03-09Muhammad Hazizi b. IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Gua Musang, Kelantan09/03/2015
Normadiha bt Mat Nor 2015-03-09Normadiha bt Mat NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya09/03/2015
Ros Rozita bt Mohd Zain 2015-03-09Ros Rozita bt Mohd ZainPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
Rosmiati bt Ahmad 2015-03-16Rosmiati bt AhmadPegawai Tadbir Dan Diplomatik Gred M44Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan16/03/2015
Khairunnisa Hazwani bt Omar 2015-04-01Khairunnisa Hazwani bt OmarPegawai Undang-Undang Gred L44Pejabat Undang-Undang01/04/2015
Dr. Zainoddin b Jamari 2015-04-20Dr. Zainoddin b JamariPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau Pinang20/04/2015
Siti Nor Fatihah bt Zahari 2015-05-11Siti Nor Fatihah bt ZahariPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
Siti Aishah binti Mat Hassan 2015-05-11Siti Aishah binti Mat HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah11/05/2015
Roslina bt Usof 2015-05-11Roslina bt UsofPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Besut, Terengganu11/05/2015
Raja Noor Syuhada bt Raja Awang 2015-05-11Raja Noor Syuhada bt Raja AwangPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu11/05/2015
Nurul Nadia bt Mamat 2015-05-11Nurul Nadia bt MamatPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah11/05/2015
Nur Farahain bt Abu Kaseh 2015-05-11Nur Farahain bt Abu KasehPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Melaka11/05/2015
Nur Farah Najiha @ Nor Jihan Harun 2015-05-11Nur Farah Najiha @ Nor Jihan HarunPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Setiu11/05/2015
Norshuhada bt Hassan 2015-05-11Norshuhada bt HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang11/05/2015
Nordiana bt Ibrahim 2015-05-11Nordiana bt IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor11/05/2015
Noorliana Wani bt Rafeei 2015-05-11Noorliana Wani bt RafeeiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perlis11/05/2015
Mohd Syairazi b Samsudin 2015-05-11Mohd Syairazi b SamsudinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak (PSP di Pejabat Perikanan Daerah Banding)11/05/2015
Mohd Shahril b Mazlan 2015-05-11Mohd Shahril b MazlanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya11/05/2015
Mohamad Suhaimi b Mohamad Salleh 2015-05-11Mohamad Suhaimi b Mohamad SallehPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)11/05/2015
Mohamad Risham b Taip 2015-05-11Mohamad Risham b TaipPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak11/05/2015
Meanzaamie b Men 2015-05-11Meanzaamie b MenPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Rompin, Pahang11/05/2015
Maizatuakma bt Asari 2015-05-11Maizatuakma bt AsariPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Kg Acheh, Manjung, Perak11/05/2015
Latip b Rahim 2015-05-11Latip b RahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak11/05/2015
Huzairie b Hassan 2015-05-11Huzairie b HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Gerik, Perak11/05/2015
Haniza bt Muda 2015-05-11Haniza bt MudaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
Anisa bt Ahmad 2015-05-11Anisa bt AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
Ahmad Sabri b Katiman 2015-05-11Ahmad Sabri b KatimanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Port Dickson11/05/2015
Khairul Nizam b Japar 2015-07-06Khairul Nizam b JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Mohd Taufiq b. Md Nordin 2015-07-06Mohd Taufiq b. Md NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Batang Padang, Perak06/07/2015
Nor Azizah Samsudin 2015-07-06Nor Azizah SamsudinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nur Afidzah bt Zairi 2015-07-06Nur Afidzah bt ZairiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nur Farihah bt ABdul Rahman 2015-07-06Nur Farihah bt ABdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nurfadilah bt Zainal Abidin 2015-07-06Nurfadilah bt Zainal AbidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nurrul Aliaa bt Abdul Kader 2015-07-06Nurrul Aliaa bt Abdul KaderPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Jerantut, Pahang06/07/2015
Nurul Hafizah bt Mohamad 2015-07-06Nurul Hafizah bt MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Shafie b. Ismail 2015-07-06Shafie b. IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Siti Aimuni bt Hashim 2015-07-06Siti Aimuni bt HashimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Wan Mohd Hafizi b Wan Hussin 2015-07-06Wan Mohd Hafizi b Wan HussinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Wan Nurshamimi bt Wan Ab Ghani 2015-07-06Wan Nurshamimi bt Wan Ab GhaniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Zaki b Ali 2015-07-06Zaki b AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Kluang, Johor06/07/2015
Hani Nadhirah bt Zainoddin 2015-07-06Hani Nadhirah bt ZainoddinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Hamzah b Hassan 2015-07-06Hamzah b HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Azri b Kallam 2015-07-06Azri b KallamPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Biosekuriti Perikanan Sabah06/07/2015
Abd Aziz bin Idris 2015-07-06Abd Aziz bin IdrisPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Noridayu bt Alias 2015-07-06Noridayu bt AliasPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nora Dinah bt Abdul Rahman 2015-07-06Nora Dinah bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nor Hafizah bt Ngah 2015-07-06Nor Hafizah bt NgahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Mohd Shahidan b Roslan 2015-07-06Mohd Shahidan b RoslanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Temerloh06/07/2015
Mohd Nor Effendi b Abd Aziz 2015-07-06Mohd Nor Effendi b Abd AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Gombak / Petaling / Shah Alam, Selangor06/07/2015
Johnny Anak Kuntel 2015-07-06Johnny Anak KuntelPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Izzudin b Isa 2015-07-06Izzudin b IsaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Hulu Perak06/07/2015
Muhamad Fadzli bin Mejah 2015-08-03Muhamad Fadzli bin MejahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Muhammad Hafiz bin A'Aksah 2015-08-03Muhammad Hafiz bin A'AksahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/08/2015
Muhammad Saffuan bin Muzita 2015-08-03Muhammad Saffuan bin MuzitaPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
Syamrizan bin Azmi 2015-08-03Syamrizan bin AzmiPembantu Laut Gred A17FRI Kampung Acheh, Perak03/08/2015
Mohd Shaifuldin bin Ismail 2015-08-03Mohd Shaifuldin bin IsmailPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Mohd Hidayat bin Zainol Abidin 2015-08-03Mohd Hidayat bin Zainol AbidinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/08/2015
Mohd Farazul Bahari bin Yusoff 2015-08-03Mohd Farazul Bahari bin YusoffPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sembilan03/08/2015
Mohd Syafiqqusyairi bin Zulkapli 2015-08-03Mohd Syafiqqusyairi bin ZulkapliPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Juninho Anak Patharus 2015-08-03Juninho Anak PatharusPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
Zhafran bin Abdul Rahman 2015-08-03Zhafran bin Abdul RahmanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
Clive Stephen 2015-08-03Clive StephenPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
Amirol bin Abd Rahim 2015-08-03Amirol bin Abd RahimPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/08/2015
Abu Hanifa bin Abas 2015-08-03Abu Hanifa bin AbasPembantu Laut Gred A17FR Kg Acheh, Perak03/08/2015
Yusof bin Salim 2015-08-03Yusof bin SalimPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Syamsul Kamar bin Zaharin 2015-08-03Syamsul Kamar bin ZaharinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
Muhammad Azan bin Hamdan 2015-08-03Muhammad Azan bin HamdanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Johor03/08/2015
Mohd Syufri bin Suandee 2015-08-03Mohd Syufri bin SuandeePembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sembilan03/08/2015
Kon Yeu Hooi 2015-08-14Kon Yeu HooiPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Johor14/08/2015
DG Ku Noraziah Binti Ab Kipli 2016-04-28DG Ku Noraziah Binti Ab KipliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti Perikanan28/04/2016
DG. Hussind Bin Shuti 2016-04-28DG. Hussind Bin ShutiPembantu Perikanan Gred G17PPN Pulau Pinang28/04/2016
Faridah Binti Saruddin 2016-04-28Faridah Binti SaruddinPembantu Perikanan Gred G17PPN Sembilan28/04/2016
Siti Qhairun Nisa Rahman 2016-04-28Siti Qhairun Nisa RahmanPembantu Perikanan Gred G17JPL Sarawak28/04/2016
Rozaidi Bin Awang 2016-04-28Rozaidi Bin AwangPembantu Perikanan Gred G17PPN Perak28/04/2016
J. Andy Bin Tuin 2016-04-28J. Andy Bin TuinPembantu Perikanan Gred G17PP WP Labuan28/04/2016
Zainal Abidin Bin Suari 2016-04-28Zainal Abidin Bin SuariPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber28/04/2016
Mohamed Yusri Bin Mohamed Yusoff 2016-04-28Mohamed Yusri Bin Mohamed YusoffPembantu Perikanan Gred G17PPN Pulau Pinang28/04/2016
Norziana Binti Mat Daud 2016-04-28Norziana Binti Mat DaudPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti Perikanan28/04/2016
Mohd Zahid Bin Taharin 2016-04-28Mohd Zahid Bin TaharinPembantu Perikanan Gred G17PPN Perak28/04/2016
Mohd Fauzi Bin Ismail 2016-04-28Mohd Fauzi Bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber28/04/2016
Mohamad Azlan Bin Amran 2016-06-20Mohamad Azlan Bin AmranPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Undang-Undang20/06/2016
Mohd Faizrus Anwar Bin Roslan 2016-06-20Mohd Faizrus Anwar Bin RoslanPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengurusan Sumber20/06/2016
Kasmi binti Shafie 2016-07-01Kasmi binti ShafieSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Ketua Pengarah01/07/2016
Norliah binti Hashim 2016-07-01Norliah binti HashimSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Pengurusan01/07/2016
Zaleha binti Hassan 2016-07-01Zaleha binti HassanSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Pembangunan01/07/2016
Abdul Khalil bin Abdul Karim 2016-11-01Abdul Khalil bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya01/11/2016
Ahmad Tarmidzi bin Ramly 2016-11-01Ahmad Tarmidzi bin RamlyPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Kejuruteraan01/11/2016
Tuan Haji Azlisha bin Ab. Aziz 2016-11-01Tuan Haji Azlisha bin Ab. AzizPegawai Perikanan Gred Utama CPPN Selangor01/11/2016
YBrs. Dr. Bah Piyan Tan 2016-11-01YBrs. Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred Utama CPPN Perak01/11/2016
Teo Siong Wan 2016-11-01Teo Siong WanPegawai Perikanan Gred Utama CPPN Kedah01/11/2016
Rohani binti Mohd Rose 2016-11-03Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perancangan dan Pembangunan03/11/2016
Ahamad Amer Abdussalam bin Abd Rahman 2017-02-02Ahamad Amer Abdussalam bin Abd RahmanPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan02/02/2017
Ahmed Amer Abdussalam bin Abd Rahman 2017-02-02Ahmed Amer Abdussalam bin Abd RahmanPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan02/02/2017
Haree Afza bin Mamad 2017-02-02Haree Afza bin MamadPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2017
Izzul Haziq bin Ismail 2017-02-02Izzul Haziq bin IsmailPembantu Awam Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan Selangor, KLIA02/02/2017
Mohd Fikran bin Noor Azli 2017-02-02Mohd Fikran bin Noor AzliPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan Akuakultur02/02/2017
Mohd Saufinizam bin Ahmad 2017-02-02Mohd Saufinizam bin AhmadPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2017
Muhammad Husin bin Abd Aziz 2017-02-02Muhammad Husin bin Abd AzizPembantu Awam Gred H11Institut Penyelidikan Perikanan Tanjong Demong, Terengganu02/02/2017
Muhammad Sabri bin Abu Bakar 2017-02-02Muhammad Sabri bin Abu BakarPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
Saiful Hairi bin Saad 2017-02-02Saiful Hairi bin SaadPembantu Operasi Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
Selamat bin Ismail 2017-02-02Selamat bin IsmailPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/02/2017
Syaiful Fadlin bin Hasimon 2017-02-02Syaiful Fadlin bin HasimonPembantu Awam Gred H11Pusat Penyelidikan Akuakultur Gelang Patah, Johor02/02/2017
Wan Mohd Faisal Iskandar 2017-02-02Wan Mohd Faisal IskandarPembantu Awam Gred H11Institut Penyelidikan Perikanan Tanjong Demong, Terengganu02/02/2017
Zawawi bin Zulkepli 2017-02-02Zawawi bin ZulkepliPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2017
Mohd Azri bin Abang 2017-02-02Mohd Azri bin AbangPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Sarawak02/02/2017
Mohammad Fahmi Ashraf bin Ghazali 2017-02-02Mohammad Fahmi Ashraf bin GhazaliPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
Malzadi bin Dingin 2017-02-02Malzadi bin DinginPembantu Operasi Gred N11Akademi Perikanan Malaysia, Terengganu02/02/2017
Seldar Anak Sollow 2017-03-27Seldar Anak SollowPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19FRI Bintawa, Sarawak27/03/2017
Rozeda binti Mamat @ Ali 2017-03-27Rozeda binti Mamat @ AliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Akademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu27/03/2017
Ros Hafiza binti Abdul Ghani 2017-03-27Ros Hafiza binti Abdul GhaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19FRI Rantau Abang, Terengganu27/03/2017
Perceval Conder 2017-07-20Perceval ConderPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glami-Lemi20/07/2017
Muhammad Farouk Bin Harman 2017-07-20Muhammad Farouk Bin HarmanPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung, Pulau Pinang20/07/2017
Mohd Sufiyan Bin Salmi 2017-07-20Mohd Sufiyan Bin SalmiPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glami-Lemi20/07/2017
Mohd Khairudin Bin Mohamad 2017-07-20Mohd Khairudin Bin MohamadPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Tanjong Demong, Terengganu20/07/2017
Hazaliza BInti Juhari 2018-01-15Hazaliza BInti JuhariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/01/2018
Iskandar Zulkernain Bin Shaharuddin 2018-02-02Iskandar Zulkernain Bin ShaharuddinPembantu Laut Gred A19Pengkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
Mohd Fakrorazi Bin Arshad 2018-02-02Mohd Fakrorazi Bin ArshadPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Perlis02/02/2018
Mohd Farhan Bin Mazlan 2018-02-02Mohd Farhan Bin MazlanPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/02/2018
Mohd Haffezan Bin Aziz 2018-02-02Mohd Haffezan Bin AzizPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2018
Muhamad Faiz Bin Mohd Amin 2018-02-02Muhamad Faiz Bin Mohd AminPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/02/2018
Shahrul Nizam Bin Sohaimi 2018-02-02Shahrul Nizam Bin SohaimiPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2018
Muhammad Zaki Bin Saad 2018-02-02Muhammad Zaki Bin SaadPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2018
Muhammad Norazli Bin Mohd Tumiri 2018-02-02Muhammad Norazli Bin Mohd TumiriPembantu Laut Gred A19Pangkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
Muhamad Farez Izuan Bin Yusuf 2018-02-02Muhamad Farez Izuan Bin YusufPembantu Laut Gred A19Pengkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
Muhammad khairil Qadary Bin Soli 2018-02-02Muhammad khairil Qadary Bin SoliPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/02/2018
Mohd Riduan Bin Mohd Yusoff 2018-02-05Mohd Riduan Bin Mohd YusoffPenolong Jurutera Elektrik Gred JA29Bahagian Kejuruteraan, Putrajaya05/02/2018
Noor Faizah Binti Ismail 2018-02-05Noor Faizah Binti IsmailPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glemi Lemi05/02/2018
Noor Hanis Binti Abu Halim 2018-02-05Noor Hanis Binti Abu HalimPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh, Perak05/02/2018
Nur Fatin Afifah Binti Osman 2018-02-05Nur Fatin Afifah Binti OsmanPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Tanjong Demong, Terengganu05/02/2018
Nur Hidayah Binti Asgnari 2018-02-05Nur Hidayah Binti AsgnariPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh05/02/2018
Rohaiza Asmini Binti Yahya 2018-02-05Rohaiza Asmini Binti YahyaPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung, Pulau Pinang05/02/2018
Wan Muhamad Luqman Bin Wan Rosdi 2018-02-05Wan Muhamad Luqman Bin Wan RosdiPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh05/02/2018
Mohd Fathullah Bin Ruslan 2018-02-05Mohd Fathullah Bin RuslanPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Rantau Abang05/02/2018
Marjorie Anak Charam 2018-02-05Marjorie Anak CharamPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung05/02/2018
Liyana Binti Ramli 2018-02-05Liyana Binti RamliPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung05/02/2018
Hamizah Nadia Binti Alias @ Yusof 2018-02-05Hamizah Nadia Binti Alias @ YusofPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh05/02/2018
Afzan Muntaziana Binti Mohd Pazai 2018-02-05Afzan Muntaziana Binti Mohd PazaiPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung05/02/2018
Najihah Mohamad 2018-02-19Najihah MohamadPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung, Pulau Pinang19/02/2018
Syed Mohamad Azim Bin Syed Mahiyuddin 2018-02-19Syed Mohamad Azim Bin Syed MahiyuddinPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Langkawi, Kedah19/02/2018
Nur Nasuha binti Mohd Tarmizi 2018-04-09Nur Nasuha binti Mohd TarmiziPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung09/04/2018
Nur Nasuha binti Mohd. Tarmizi 2018-04-09Nur Nasuha binti Mohd. TarmiziPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung09/04/2018
Azizi Bin Khalit 2018-04-16Azizi Bin KhalitPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Kedah16/04/2018
Munira Binti Nordin 2018-04-23Munira Binti NordinPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Perancangan dan Pembangunan Ipoh, Perak23/04/2018
Muhammad Zaim Bin Zulkifli 2018-04-23Muhammad Zaim Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Larut Matang dan Selama, Perak23/04/2018
Muhammad Afif Abqori Bin Mat Kasim 2018-04-23Muhammad Afif Abqori Bin Mat KasimPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Hilir Perak (Unit Perancangan dan Pembangunan)Perak23/04/2018
Mohd Haris Fadhilah Bin Ahmad Fazhil 2018-04-23Mohd Haris Fadhilah Bin Ahmad FazhilPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Perak Tengah (Unit Akuakultur) Perak23/04/2018
Mohd Fauzan Bin Rusli 2018-04-23Mohd Fauzan Bin RusliPembantu Perikanan Gred G19Pusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan Perak23/04/2018
Mohamad Imran Bin Afendi 2018-04-23Mohamad Imran Bin AfendiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Hulu Perak, (Unit Pengembangan) Gerik, Perak23/04/2018
Abdullah Bin Mat Nor 2018-04-23Abdullah Bin Mat NorPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Kinta dan Kampar (Unit Akuakultur) Perak23/04/2018
Khairul Ikhsan Bin Aziz 2018-04-24Khairul Ikhsan Bin AzizPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Perlesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor24/04/2018
Mohamad Arif Bin Husaini 2018-04-24Mohamad Arif Bin HusainiPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Pejabat Perikanan Daerah Pengerang, Johor24/04/2018
Nurassyaima Binti Kamari 2018-04-24Nurassyaima Binti KamariPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Pembangunan Akuakutur, Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor24/04/2018
Nurdiatul Hafawani Binti Ab Halim 2018-04-24Nurdiatul Hafawani Binti Ab HalimPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Perancang dan Pembangunan, Pejabat Perikanan Daerah Mersing, Johor24/04/2018
Rus Izzatie binti Ruszalan 2018-04-24Rus Izzatie binti RuszalanPembantu Makmal Gred C19Cawangan Biosekuriti Perikanan, Gelang Patah24/04/2018
Siti Nabila Binti Nor Apendi 2018-04-24Siti Nabila Binti Nor ApendiPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Biosekuriti Perikanan, Gelang Patah, Johor24/04/2018
Ahmad Sani Bin Ahmad Razali 2018-05-14Ahmad Sani Bin Ahmad RazaliOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Ahmad Faudzan Bin Fauzi 2018-05-14Ahmad Faudzan Bin FauziPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang14/05/2018
Ahmad Redzwan Bin Shah mat 2018-05-14Ahmad Redzwan Bin Shah matOperator Wayerles Gred N19Jabatan Laut Sarawak14/05/2018
Moehammed Hafeez Iquebhal Bin Mohd Zahid 2018-05-14Moehammed Hafeez Iquebhal Bin Mohd ZahidPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Johor14/05/2018
Mohamad Faidzul Bin Taib 2018-05-14Mohamad Faidzul Bin TaibOperator Wayerles Gred N19Perlindungan Sumber Kuching, Jabatan Perikanan Laut Sarawak14/05/2018
Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad Hanafi 2018-05-14Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad HanafiOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad Hanafi 2018-05-14Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad HanafiOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Mohd Arif Bin Rosli 2018-05-14Mohd Arif Bin RosliPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Pulau Pinang14/05/2018
Mohd Ikhwan Bin Jeraie 2018-05-14Mohd Ikhwan Bin JeraieOperator Wayerles Gred N19Pejabat Perikanan Laut Miri, Jabatan Perikanan Laut Sarawak14/05/2018
Muhamad Nazree Bin Mat Ruzaman 2018-05-14Muhamad Nazree Bin Mat RuzamanPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Perak14/05/2018
Muhammad Sufi Bin Zamri 2018-05-14Muhammad Sufi Bin ZamriOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Syarifah Nur Atiqah Binti Syed Sayful Bahari 2018-05-16Syarifah Nur Atiqah Binti Syed Sayful BahariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Bahagian Khidmat Pengurusan16/05/2018
Shasha Afiqah Binti Mohd Arif 2018-05-16Shasha Afiqah Binti Mohd ArifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perikanan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Nur Azira Binti Mohamad Nazri 2018-05-16Nur Azira Binti Mohamad NazriPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Nor Fatin Atiqah Binti Mohd Rashidi 2018-05-16Nor Fatin Atiqah Binti Mohd RashidiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Unit Biosekuriti Perikanan Sabah (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Nazreen Binti Azwarman Shah 2018-05-16Nazreen Binti Azwarman ShahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perikanan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Farah 'Ainaa Binti Kamarudin 2018-05-16Farah 'Ainaa Binti KamarudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Ro Aida Binti Ramli 2018-05-21Ro Aida Binti RamliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Pejabat Perikanan Negeri Perak21/05/2018
Hafiq Afizan Bin Ismail 2018-08-06Hafiq Afizan Bin IsmailPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Hatim Fatimi Binti Dzulkifli 2018-08-06Hatim Fatimi Binti DzulkifliPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Hatim Fatimi binti Zulkifli 2018-08-06Hatim Fatimi binti ZulkifliPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Mohamad Amir Syazwan Bin Janudin 2018-08-06Mohamad Amir Syazwan Bin JanudinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/08/2018
Mohamad Firdaus Bin Elias 2018-08-06Mohamad Firdaus Bin EliasPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perancangan dan Pembangunan Putrajaya06/08/2018
Mohamad Firdaus Bin Elias 2018-08-06Mohamad Firdaus Bin EliasPegawai Perikanan Gred G41Perancangan dan Pembangunan06/08/2018
Mohd Johanis Sabirin Bin Yahya 2018-08-06Mohd Johanis Sabirin Bin YahyaPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur06/08/2018
Mohd Nasir Bin Mohd Suhaimi 2018-08-06Mohd Nasir Bin Mohd SuhaimiPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia06/08/2018
Mohd Nor Ramzan Bin Rohim 2018-08-06Mohd Nor Ramzan Bin RohimPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Kelantan06/08/2018
Mohd Zilfadli Bin Mohd Jaafar 2018-08-06Mohd Zilfadli Bin Mohd JaafarPembantu Makmal Gred C19FRI Pulau Sayak, Kedah06/08/2018
Muhamad Amirul Muhaimie Bin Mat Rafee 2018-08-06Muhamad Amirul Muhaimie Bin Mat RafeePembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Melaka06/08/2018
Muhamad Zulhelmi Bin Nazardin 2018-08-06Muhamad Zulhelmi Bin NazardinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/08/2018
Muhammad Anas Bin Razali 2018-08-06Muhammad Anas Bin RazaliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur06/08/2018
Muhammad Ariff Bin Zulkifli 2018-08-06Muhammad Ariff Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
Muhammad Asraf Bin Mohd Ghaus 2018-08-06Muhammad Asraf Bin Mohd GhausPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengurusan Sumber06/08/2018
Muhammad Hafizudin Bin Mohd Salleh 2018-08-06Muhammad Hafizudin Bin Mohd SallehPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perlindungan Sumber06/08/2018
Muhammad Nur Hakim Bin Abdullah 2018-08-06Muhammad Nur Hakim Bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber06/08/2018
Muhammad Safwan Bin Othman 2018-08-06Muhammad Safwan Bin OthmanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
Fardiyus Anak Bawin 2018-08-06Fardiyus Anak BawinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Ahmad Romandoni b. Md. Sabron 2018-08-06Ahmad Romandoni b. Md. SabronPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Ahmad Romadoni Bin MD Sabron 2018-08-06Ahmad Romadoni Bin MD SabronPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Mohd Ridzaham Bin Mahadzir 2018-08-06Mohd Ridzaham Bin MahadzirPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/08/2018
Muhammad Izzat Bin Safri 2018-08-06Muhammad Izzat Bin SafriPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Sembilan06/08/2018
Muhammad Rahimi Bin Che Haron 2018-08-06Muhammad Rahimi Bin Che HaronPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
Nur Qadra Zahra Binti Zaini 2018-08-06Nur Qadra Zahra Binti ZainiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Norjerina Binti Sayidina Ali 2018-08-06Norjerina Binti Sayidina AliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Norhaizal Bin Zulkifli 2018-08-06Norhaizal Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Sembilan06/08/2018
Nor Syuhada Binti Othman 2018-08-06Nor Syuhada Binti OthmanPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Rantau Abang Terengganu06/08/2018
Nor Azman Fitri Bin Ahya 2018-08-06Nor Azman Fitri Bin AhyaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur06/08/2018
Noor Shafida Binti Mohamad Tarmizi 2018-08-06Noor Shafida Binti Mohamad TarmiziPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Pulau Sayak, Kedah06/08/2018
Muhammad Shahrulnizam Bin Anuar 2018-08-06Muhammad Shahrulnizam Bin AnuarPemandu Kenderaan Gred H11FRI Pulau Sayak Kedah06/08/2018
Muhammad Shahrulnizam bin Anuar 2018-08-08Muhammad Shahrulnizam bin AnuarPemandu Kenderaan Gred H11FRI Pulau Sayak08/08/2018
Noor Shafida binti Mohamad 2018-08-12Noor Shafida binti MohamadPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Pulau Sayak12/08/2018
Mohd. Zulfadzhli bin Mohd. Jaafar 2018-08-13Mohd. Zulfadzhli bin Mohd. JaafarPembantu Makmal Gred C19FRI Pulau Sayak13/08/2018
Norazizah binti Keramat 2018-09-06Norazizah binti KeramatPegawai Perikanan Gred G41/G44Pejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2018
Afiq bin Mohd Diah 2018-09-25Afiq bin Mohd DiahPemandu Kenderaan Gred H11FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan25/09/2018
Ahmad Faisal bin Shuhaimi 2018-09-25Ahmad Faisal bin ShuhaimiPemandu Kenderaan Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor25/09/2018
Ahmad Saiful Hasri bin Mohd Zimi 2018-09-25Ahmad Saiful Hasri bin Mohd ZimiPemandu Kenderaan Gred H11FRI Pulau Sayak25/09/2018
Mohamad Rizuan bin Zakaria 2018-09-25Mohamad Rizuan bin ZakariaPemandu Kenderaan Gred H11FRI Tanjung Demong, Terengganu25/09/2018
Mohd Faiz bin Che Ismail 2018-09-25Mohd Faiz bin Che IsmailPemandu Kenderaan Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur25/09/2018
Razis bin Ramli 2018-09-25Razis bin RamliPemandu Kenderaan Gred H11FRI Rantau Abang25/09/2018
Muhammad Izwan bin Azmi 2019-01-02Muhammad Izwan bin AzmiPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan (FRI Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
Muhamad Farhan Syafiq bin Razak 2019-01-02Muhamad Farhan Syafiq bin RazakPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/01/2019
Muhamad Afdzan bin Hussain 2019-01-02Muhamad Afdzan bin HussainPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan (NaFisH, Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
Muhamad Anwar bin Che Azmi 2019-01-02Muhamad Anwar bin Che AzmiPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/01/2019
Osman bin Daud 2019-01-02Osman bin DaudPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan (FRI Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
Wan Hazwan bin Wan Naim 2019-01-02Wan Hazwan bin Wan NaimPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/01/2019
Mohd Siraajuddin bin Moktaruddin 2019-01-02Mohd Siraajuddin bin MoktaruddinPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/01/2019
Mohd Johari bin Abdullah 2019-01-02Mohd Johari bin AbdullahPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan FRI Gelami Lemi, Negeri Sembilan02/01/2019
Mohd Zulkifli bin Samsudin 2019-01-02Mohd Zulkifli bin SamsudinPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/01/2019
Abdul Mutalib bin Azahar 2019-01-02Abdul Mutalib bin AzaharPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/01/2019
Mohamad bin Nasrul bin AB Aziz 2019-01-02Mohamad bin Nasrul bin AB AzizPembantu Awam Gred H11Bahagian Biosekuriti Perikanan02/01/2019
Khairul Ezwadi bin Sulaiman 2019-01-02Khairul Ezwadi bin SulaimanPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Perak02/01/2019
Muhamad Afdzan bin Hussain 2019-01-07Muhamad Afdzan bin HussainPembantu Awam Gred H11FRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
Muhammad Izwan bin Azmi 2019-01-07Muhammad Izwan bin AzmiPembantu Awam Gred H11FRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
Osman bin Ishak 2019-01-07Osman bin IshakPembantu Awam Gred H11FRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
Mohd Hafiz bin Mohd Safian 2019-03-04Mohd Hafiz bin Mohd SafianPembantu Operasi Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Perak04/03/2019
Mohd Sobri Amri bin Mohd Noor 2019-05-27Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan Gred G44Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya27/05/2019
Dr. Siti Norita binti Mohamad 2019-09-23Dr. Siti Norita binti MohamadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi23/09/2019
Nor Amirah binti Abd. Manaf 2020-11-09Nor Amirah binti Abd. ManafPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Batu Maung, Pulau Pinang09/11/2020
Muhammad Fadhlan bin Yusoff 02-08-2021Muhammad Fadhlan bin YusoffOperator Wayarles Gred N19Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/08/2021
Pinnana A/P Bah Angan 02-08-2021Pinnana A/P Bah AnganOperator Wayarles Gred N19Jabatan Kemajuan Orang Asli (JAKOA)02/08/2021
Muhammad Hazim bin Rahmad 02-08-2021Muhammad Hazim bin RahmadOperator Wayarles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya02/08/2021
Zamlizawati binti Mohd Zain 02-08-2021Zamlizawati binti Mohd ZainPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/08/2021
Marzie Ryn Romin 02-08-2021Marzie Ryn RominPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/08/2021
Nor Amira binti Muslim 02-08-2021Nor Amira binti MuslimPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Kolej Perikanan Sultan Nazrin 02/08/2021
Muhammad Nai'm Syafiq bin Othman 02-08-2021Muhammad Nai'm Syafiq bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Bahagian Akuakultur02/08/2021
Amir Hamzah bin Ramli 02-08-2021Amir Hamzah bin Ramli Penolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/08/2021
Zahiddin Hakimi bin ZakariaZahiddin Hakimi bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Kolej Perikanan Sultan Nazrin 02/08/2021
YM Tengku Mohd Mazwan bin Tengku Razali 02-08-2021YM Tengku Mohd Mazwan bin Tengku RazaliPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Johor02/08/2021
Rosli bin Ismail 02-08-2021Rosli bin IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/08/2021
Rosman bin Abd Wahab 02-08-2021Rosman bin Abd WahabPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/08/2021
Mohd Yafizal bin MD Yasin 02-08-2021Mohd Yafizal bin MD YasinPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/08/2021
Muhammad Jamal bin Ahsan 02-08-2021Muhammad Jamal bin AhsanPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Perak02/08/2021
Abdullah Aidilihsan bin Mohamad Nor 02-08-2021Abdullah Aidilihsan bin Mohamad Penolong Pegawai Perikanan Gred 29FRI Gelang Patah, Johor02/08/2021